2752
2734
عنوان

اشپزا و کدبانو ها بیاین کمک

55 بازدید | 9 پست

کتلت درست کردم 

بعد خوب شده ولی کم نمک هیت با اینکه ادویه همه چی ریختم بی مزه شده 

چیکار کنم توی رب بزارمشون؟

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخاطر همون نکم نمکی بی مزه شده میتونی 

سس درست کنی بزاری توش

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

بنظرم گوجه رنده کن نمک و ادویه بزن بذار سرخ شه به روغن بیاد کنار کتلت نوش جان کن خیلی عالی میشه

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
بنظرم گوجه رنده کن نمک و ادویه بزن بذار سرخ شه به روغن بیاد کنار کتلت نوش جان کن خیلی عالی میشه

گوجه متاسفانه ندارم 

رب دارم با اون نمیهش حرکتی زد؟

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
گوجه حلقه حلقه کن ادویه بزن توی تابه بذار سرخ شه ،کتلت هارو بچین روش

مناسفانه گوجه ندارم با رب نمیشه ؟

بخاطر همون نکم نمکی بی مزه شده میتونی  سس درست کنی بزاری توش

چطوری سس درست کنم؟