2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم میگه بچه دار نشو

185 بازدید | 19 پست

سلام من تازه ازدواج کردم .من و شوهرم ازدواج دومی هستیم .شوهرم یه پسر بزرگ داره که پیش ما نیست . خواهرشوهرم زنگ زده میگه فعلا بچه دار نشو   تا بچه شوهرت باهات ارتباط بگیره ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی عزیزم حالا ک قبول کردی ازدواج کردی خواهرشوهرت درست میگه بچه بیاری ، پسر همسرتون فراموش میکنی اون ...

پسر همسرم پیش ما نیست .رابطمون هم خوبه .کاری به کار هم نداریم ولی نمیدونم چرا دیگران کاسه داغ تر از اشن

تو این سن و بچه؟ من نمیدونم نظر خودتون چیه ولی به آینده اون بچه هم فکر کنید شما بشی ۶۰ سال بچه تازه ...

عزیزم من بچه ندارم از ازدواج اولم دلم میخواد مادر بشم 

بنظرم به کسی ارتباطی نداره،  خوب جوابشو دادی

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

کسی حق نداره راجع به تختخواب دیگرون نظر بده، عجبا

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.