2733
2734
عنوان

بچه ها خرپشته ساختمان چی هست؟

283 بازدید | 41 پست

چطوری از نمای بیرونی ساختمان تشخیص بدیم خرپشته داره؟

حداکثر باید چند متر باشع؟

هرچی میدونید بگید

دلم را به کجای این شهر مشغول کنم که نگیرد بهانه ی تو را😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اتاقکی که قبل وارد شدن به پشت بام باشه

هیچ وقت درک نکردم چرا همچین اسمی داره 😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

راه پله‌ای که میره به سمت پشت بام خب اون قسمتی که میرسه بام باید سقف داشته باشه دیگه اون قسمت که میرسه راه پله همراه با سقفش اینا میگن خرپشته ارتفاعشم فک کنم حدود دو باشه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2740
اتاقکی که قبل وارد شدن به پشت بام باشه

یعنی در داره؟

حداکثر چند متر باید باشه؟

آشپزخونه و حمام و توالت اینا دارع؟

میشه بیشتر بگین

یعنی در داره؟ حداکثر چند متر باید باشه؟ آشپزخونه و حمام و توالت اینا دارع؟ میشه بیشتر بگین

نهههههخ. اخرین پله که تو راه پله میخوره به پشت بوم. اون پاگرد اخر یه سقف داره اونو میگن

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
سقفی که روی اخرین پله هست تو راه پله ها. سقف بالای در پشت بوم رو میگن

اتاق با در و میگن؟

چرا بعضی خونه ها قبل از پشت بام اتاق دارع؟

2706