2733
2739
عنوان

از این که تو این زندگی نکبتی

207 بازدید | 34 پست

یا محتاج خانوادم یا محتاج شوهرم ازهمه چی بیزارم دلم میخواد میتونستم برای یه بارم شده برای خودم زندگی کنم .مجبور نباشم  تحمل کنم ای کاش فقط برای یه روز فقط یه روز اونی می بودم که می خواستم باشم .اونایی که مستقلین قدر خودتونو بدونید وابسته بودن اصلا چیز خوبی نیست وابستگی  به نظرم یه نوع انگل‌ که وارد بدنت میشه و بدون این که بفهمی  می خوردت وکم کم  داغونت میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قدرت خدا

هرکس جای خودش بدبخته😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

توناشکری بدبخت نیستی ناشکری

شوهرمفت گیرت اومده ناشکری

مستقلی بدنیست

ولی محتاج شوهرهم خوبه

برودرس بخون دنیات عوض میشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
چی شده گل

خستم خیلی از این که نمیتونم شوهرم ومن همو نمی فهمیم مم عقاید خودمو دارم اون عقاید خودش من ساز خودمو میزنم اون ساز:خودش مثلا من دوست دارم اتاق پذیرایی تمیز باشه وخلوت اما اون هی شلوعش میکنه به‌شم میگم میگه تو نمی فهمی تو پرو شدی من پروت کردم  

قدرت خدا هرکس جای خودش بدبخته😁😂🤣🤣🤣🤣🤣 توناشکری بدبخت نیستی ناشکری شوهرمفت گیرت اومده ...

شوهر مفت گیرم اومده ههه شوهر:مفت گیر خوشگلا میاد نه گیر آدمی مثل من من با کلی بدبختی ازدواج کردم

شوهر مفت گیرم اومده ههه شوهر:مفت گیر خوشگلا میاد نه گیر آدمی مثل من من با کلی بدبختی ازدواج کردم

🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭عین خودمی پس

چقدرمنت کشیدم یکی بالاخره پیداشدمنوبگیره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
میفهمم. وابستگی و نداشتن استقلال مالی برای یه زن سخت ترین چیزه. ولی میشه بدونم چرا دنبال یه کار نمی ...

معلم عیر انتفاعی ولی پولش زیاد نیس:نمیتونم روش حساب کنم تازه همین کارم با کلی بدبختی پیدا کردم چون شهر ما کوچیکه  کنکور که دادم پرستاری ومامایی قبول شدم ولی پدرم من ونفرستاد