2752
2734

دوساله عقدم با عشق زیاد ازدواج کردم شدید تو فکر جداییم چون انتخابم خیلی اشتباست 

البته اینم بگم یکسالیه دگ حس عشقی ازش تو قلبمم نیست 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

اره. اصلا کسی فکر نمیکرد ک اینا جدابشن ازهم هنوزم همه میگن باورمون نمیشه گفتن خیانت بعد ده دوازده سال .‌

یکیم خانوم غش میکرد واسه اقا میگفتن خودکشی کرده و ....اصلا ی وضیییی. امابعد ازدواج یهو عوض شد پدر مرده رو دراورد الانم دارن جدا میشن بعد چهارپنج سال. البته اقا درخواست طلاق داده. دلیلش این بود. 

parasoo1989@

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الآن يه روزگاريه كه همه چي اتفاق ميوفته . اون عشق اگر عشق باشه به هيچ عنوان از هم جدا نميشن . عشق ها آبكي شده . عشق انواع مختلف داره . عشق خالص كه فقط مخصوص دختر و پسرهاي پاكدامنه كه اصلا رل نزدن . دوست داشن خيلي خيلي زياد كه مخصوص ايناييه كه يكي دو بار رل زدن و با رلشون ازدواج كردن . دوست داشتن خيلي زياد كه مخصوص ايناييه كه معمولي هستن و 4 - 5 بار رل زدن . دوست داشتن زياد كه نميشه بهش گفت احساس خاص . مقدار زيادي از اين دوست داشتن شهوته . دوست داشتن معمولي كه آدم با هر پسري ميتونه اونو تجربه كنه و چيز خاص و با ارزشي نيست . شما كدوم يكي از اينها هستيد ؟ اگر عشق خالص باشه با چماق بزنن تو سرتون از هم جدا نميشيد . 

2731

اره یه زوجی بودن دو تا دختر دارن اینا انقدر عاشق هم بودن که هیشکی مثل اینا نبوددد انگاررر بعد فکر کنم 15 سال جدا شدن خانومه میگفت شوهرم شکاکه الانم که بچها پیش مادرشون هستن اقا هم وارد یه رابطه دیگه شده

ولی بخدا یطوری بودن که حتی وقتی داشتن جدا میشدن مرده زار زار گریه میکرد انقدر که عاشق بود مثلاا