2733
2734

6 ساله هر روز انرژی ندارم

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار خاصی نمیکنم

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2731
باید از ی جایی شروع کنیم دیگ من برنامم برا شب اینه برم دوش بگیرم شمع روشن کنم بجای شام میوه بخورم ...

نه من دوشم و میگیرم

خونه رو برق میندازم

ظرفارو میشورم

ولی از درون مردم

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

اول برو ازمایش بده ببین کم‌خونی یا کمبود ویتامین D  نداشته باشی..

من از وقتی بچه دار شدم همینم

چون خابم کیفیت نداره و بشدت کمبود خاب دارم..مخصوصا خاب شب همین باعث شده با سختی و کسل بودن روزم رو شروع کنم

منتظر معجزه نباش،معجزه خوده تویی✨️
اول برو ازمایش بده ببین کم‌خونی یا کمبود ویتامین D  نداشته باشی.. من از وقتی بچه دار شدم همینم ...

منم حس میکنم یچیزیم کمه ولی از لحاظ روحی هم مساعد نیستم