2752
2734

ادویه یا ترفند خاصی اگ بلدین بگین لدفن💕

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼

همو ادویه فلافل بریز دگ

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یه بار شامی درست کردم خواهرم گفت چی بهش زدی چقدر مزه فلافل میده. بگو فلافل درست میکنم مزه فلافل نداره انگار. فکر میکنم یکی از دلایلی که  فلافل خوشمزه میشه نخودش باشه. من خودم آردنخودچی درست میکنم. نخود بو داده شده خریده بودم آردش کردم. حتما از این نخودها استفاده کن

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
اره اره

نخود و خیس کن بعد دو سه ساعت ابکش کن بشور 

بریزش تو میکسر ، چرخ گوشت هر چی که داری ، بعد اینکه قشنگ نرم شد و بافتش یکدست شد 

یدونه سیب زمینی پخته یه فلفل دلمه و یدونه هم پیاز رو بریز تو همون میکسرت یا چرخ گوشتت 

یه دونه نون باگت رو تیکه تیکه کن با آب خیس و لهش کن بریز تو موادت بعد بهش فلفل ، پودر سیر ، زردچوبه ، نمک ، فلفل سیاه بزن و به مقدار لازم و تا سفت شدنش آرد سوخاری بزن 

این دستور پخت بابامه 

میتونی واسه پف کردنش جوش شیرین بزنی که پفکی تر بشه ولی ما نمیزنیم بهداشت نمیزاره و واسه معده هم ضرر داره

دختر ترک 🥰