2752
2739
عنوان

علائم بارداری پسر

95 بازدید | 19 پست

راسته که میگن اول بارداریت دل درد حالت پریود داشته باشی هرماه موقع موعدت بچت پسر حقیقت داره اونایی ک داشتن 

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ن عزیزم اصلا علائمو ویار هرکس با کس دیگه متفاوته و هیچ چیز مطلق نیس ...من همیشه علائمام برعکسه فکر مردمه و جنسیتم با توجه ب ویارام برعکسه 😁

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نمیدونم ولی من ک دوتا پسر دارم بهت بگم بینیت ورم نمیکنه خوشگل میشی پوستت عالی موهات نرم براق شکمت گر ...

من دقیقاااااا برعکس اینیم ک شما گفتی ولی پسره 😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 

من خیلی ویار ترش دارم همش گوجه سبز و زغال اخته و آلبالو خشکه میخورم کلا چیزای شیرین دوست ندارم غذام هم کمه ولی میوه زیاد میخورم به جنسیت ربطی داره؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشحال شدم پس یعنی ممکنه بچه منم دختر باشه 

سونو چی گفته؟ البته من چون دوقلوعه ورمم ب اندازه دوتا جنینه ...دماغمم ک نگم دیگه 🤕🤕😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
سونو چی گفته؟ البته من چون دوقلوعه ورمم ب اندازه دوتا جنینه ...دماغمم ک نگم دیگه 🤕🤕😁

ای جان خدا حفظشون کنه من هفته ۵ فقط ساک حاملگی دیده شد سونو و من این ماه پریود شدم تعجب کردم بیبی چک مثبت شد رفتم سونو متاسفانه موهام رنگ کردم دارو خوردم خیلی کارها کردم لطفا دعا کن بچم سالم باشه حقیقتش جنسیتش مهم نیست دیگه دکترم گفت نگران نباش از ۵ هفته به بعد همه چی تاثیر گذاره روی جنین