2733
2739

من خودم تازه عقدم جاریم کلا خون گرمه باهم زیاد صحبت میکنیم خونه پدر شوهرم .. خواهرا شوهرم به همسرم گفتن به خانومت بگو زیاد با جاریش صمیمی نشه اهل حرف ببر بیاره با اینکه جاریم ۲۴یی خونه پدر شوهرمه... اولا اگ اهل حرف ببر بیاره باید از خداشون باشه ک اگ چیزی بگم بشون برسونه پ حتما میترسن علیهشون متعهد بشیم؟ منظور و قصدشون چیه؟ اخه چرا باید کسی ک سالهاس باهاشونه تو چشم من خراب کنن؟

حرف بدی نزدن 

اندزه نگه دار

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از من بهت نصیحت 

نه با خانواده شوهر

نه با جاری 

بجز مادرت و خواهرات ،،پیش هیچ احدییییی حرفتو نزن و راحت نباش

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

بنظرم به حرفشون گوش کن اونا میشناسنش اینو بهت گفتن تا دو روز دیگه داستان نشه برات و یه حرفی پیشش نزنی که بعدا بخای توضیحات بدی به طرف مقابلت . 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

حقیقتا هر چیزی هم به ما خانم ها بگن، تهش یه تحلیل منفی میذاریم پشتش...

به نظرم بهترین توصیه قبل از اینکه بقیه به ما بگن همین هست که زیاد با کسی گرم نگیرید که منجر بشه حرفا و غیبت ها و خبرچینی ها رقم بخوره

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اخه در حد معقول صحبت میکنیم ده روزی یبار همو میبینیم میاد سمتم صحبت کنه چ کنم بگم بام صحبت نکن ؟

صحبت کن درد و دل نکن، قهر نباش که، صمیمی زیاده از حد نباش

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃