2733
2739

نی نی سایت باعث شد چه تعبیری تو سرنوشت یا تصمیماتت بوجود بیاد ؟

من اینکه هنوز ۳۵ مجردم توسط می نی سایت شست و شوی مغزی شدم باعث شد هر کسی رو قبول نکنم 

اینکه مستقل و جدا از خانواده زندگی کردن خوبه 

اینکه مادر پدر بت نیستند باید از حقم دفاع کنم 

اینکه آدمهایی از من بهتر وجود دارند انگار خیلی زیادند  

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینکه تنها نیستم که وقتی مشکلی دارم خیلی ها هستن که از خانواده نامردم بهتر دلداریم میدم راهنماییم میکنن و واسم دل میسوزونن...خوشحالم که دارمشون

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...
2740

واقعا هیچی

فقط فهمیدم آدما رو از رو حرفی که در مورد خودشون میزنن نشناسم، بلکه ببینم راجع به دیگران چی میگن

اینجا اکثریت خودشونو خیلی بالاتر و برتر از خانواده شوهر و فامیل و دوستا میبینن و معتقدن همه بهشون حسادت میکنن. فهمیدم اونیکه بیشتر نگران حسودی بقیه س، کل وجود خودشو حسادت گرفته

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کمتر احساس تنهایی میکنم.حس میکنم همیشه یکی هست که به حرفتم‌گوش کنه و راهنمایی کنه مواقع بحرانی.قدر زندگیمو بیشتر میدونم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

بعضیاشون باعث شدن خداروشکر کنم اینجور آدما با این تفکرات رو تو زندگیم راه ندادم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706