2752
2734
عنوان

نی نی سایت باعث شد چه تعبیری تو سرنوشت یا تصمیماتت بوجود بیاد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 34 پست
اینکه تنها نیستم که وقتی مشکلی دارم خیلی ها هستن که از خانواده نامردم بهتر دلداریم میدم راهنماییم می ...

جانم 

منم عین تو 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
باعث شد درسخوندنم کمتر شه

خب عزیزم این مقصر نی نی سایت نیستند 

بلکه خودت سمت نی نی سایت بیشتر میای باید مثل من در هفته یه بار بیای 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی فقط بسته م زود تموم بشه

عزیزم نی نی سایتی ها کامنت میدن طفلکیا راهنمایی و کمک زیاد میکنند 

قدرناشناس نباشیم 

اینکه هرسری میام خیانت شوهرم برام یاداوری میشه ازبس که تاپیک میزنن وهمین نی نی سایت هم باعث شد من شک ...

خب بعد چیشد ک شک کردی!؟منم اینجا دارم روانمو از دست میدم😑

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
خب بعد چیشد ک شک کردی!؟منم اینجا دارم روانمو از دست میدم😑

ببین نی نی سایت بهانه هست باید قبول کنیم اکثر مردها خائن هستند 

منکه ۹۹ درصد مردها رو خاین می‌دونم کافیه شرایطش پیش بیاد پولدار بشن و تخت فشار قرار بگیرن چرا که نه