2733
2734

رفته بودم تعمیرگاه گوشی موبایل خانمی ۶۵ ساله مشتری اونجا نشسته بود بهش لبخند زدم اونم لبخند تحویلم داد بعد مدتی خانمی ۷۰ ساله انگار اشناش بود خوش و بش کردند 

بعد مدتی دیدم چشم ازم بر نمی‌ذاره خیلی بد نگاه خیلی با اخم و تخم با چشماش منو میخورد خیلی بهم برخورد آروم و‌مودبانه گفتم چیه خانم کاری داری؟

اونم عین سلیطه های وحشی با تمسخر گفت من چه کاری دارم و به خانم کناریش همینو گفت با هم همش میخندیدند حتی حوصله جواب مودبانه نداشتم رفتم بیرون برگشتم نگاش نکردم ولی متوجه شدم داره نگام می‌کنه انگار دنبال دعوا بود مدارکمو تحویل گرفتم تشکر کردم از فروشنده برگشتم خونه

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هر کی نگات میکنه ، باید برگردی بهش بگی چیکارم داری؟؟؟؟؟

توجه نکن😐

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2731
بسع

شما قبلا تو تاپیک قبلی من نظر داده بودید ؟ برم ببینم 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
هر کی نگات میکنه ، باید برگردی بهش بگی چیکارم داری؟؟؟؟؟ توجه نکن😐

نه آخه حالت تخم و تخم و قصد کتک زدن زل زده بود بهم ول کن نبود  

ار همون اول باید بی محلی کنی 

منم با بیشتز آدما نمیسازم 

چون اکثرا دنبال حاشیه هستن از سلام عادیتم هزار تا حرف و حاشیه درست میکنن 

از همون اول سر دوستی با کسی باز نمیکنم 

به کسیم لبخند نمیزنم اعصابمم ارومه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
خود درگیری داری ها 

ماشاالله ادب 

فعلا که خودت خود درگیری داری 

ار همون اول باید بی محلی کنی  منم با بیشتز آدما نمیسازم  چون اکثرا دنبال حاشیه هستن از س ...

آفرین 

ولی من خیلی دلسوزم دلم میخواد به همه ی آدمها کمک کنم مفید باشم ثواب آخرت جمع کنم 🥺

از طرفی یه جا نشستن حوصله بره برام 

ولی کل حرفتو قبول دارم بانمک جان

الان یه کاربر پیام داده خوددرگیریا ، یعنی فقط ببین امثال ما آدمهای پاک با کیا هم دنیا شدیم 

حالا سنشونم چ خوب حدس زدی

معلومه دیگه 

تشخیص سن سخت نیست 

مطمینا توام یه آدم ۲۰ یا ۳۰ یا ۴۰ رو کاملا تشخیص میدی

چه ربطی به ادب داشت  خود درگیری مگه بی ادبیه  خود درگیری یک اختلال هست

شما قصدت توهین بود گویا