2752
2734
عنوان

پیش دوست شوهرم ابروریزی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6629 بازدید | 179 پست
من فقط میدونم وقتی کسی روی یه چیزی بیش از اندازه تعصب نشون میده خودش داره وا میده و همونکار رو انجام ...

ی بار تو نامزدی اومد دم درمون منم حواسم نبود اونه ازپنجره بیرونو نگاه کردم روسری نداشتمو پیرهن استین کوتاه پوشیده بودم دوماه بامن قهر کردو گفت طلاق کلی التماسش کردم تا برگشت

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قشنگ با این تاپیک داره به شعورم توهین میشه میچینم جور درنمیاد  و تووییی که ازش میترسی برام عج ...

خب فعلا ک مجبوری دارم باهاش زندگی میکنم اخه خونه بابامم شرایط همینه اگه طلاق بگیرم نمیزارن بیرون بیامو از اسم زن مطلقه بدشون میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شبیه سر کاری هاس

خب شاید تو فرهنگ شما زن بلوز شلوارباشه عادیه ولی تو فرهنگ ما بد میدونن.البته خاهراش با مانتو جلوباز تو خیابون میگردن فقط بمن گیر میده مرتیکه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
چون حس میکنم سرکاریم تاپیکو با احترام ترک میکنم

یعنی اینقد عجیبه؟اخه مرد زن خودش چادرسرش بود من درست جلو صورته مرده با شلوارصورتی ظاهرشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب فعلا ک مجبوری دارم باهاش زندگی میکنم اخه خونه بابامم شرایط همینه اگه طلاق بگیرم نمیزارن بیرون بیا ...

حداقل خونه پدرت نه کتک میخوری نه خیانت میبینی،نه کسی بهت تهمت میزنه 

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
من فك. كردم چون شلوارت صورتي بوده ضايع شدي شوهرت خيانت ميكنه مشروب ميخوره ميزنه و تو ناراحت حجابتي؟ ...

ن من نگران حجابم نیستم الان ملت تو خیابون بلوز شلوارن اره راست میگی واسه شان خودمم ک بود باید لباس درست میپوشیدم.شوهرم چندروز پیش تو گوشیش خوندم با یه زنه چت میکنه ولی چون بیرون نمیره به روش نیاوردم چون اگه به روش میاوردن هم اعصاب دعوا نداشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب شاید تو فرهنگ شما زن بلوز شلوارباشه عادیه ولی تو فرهنگ ما بد میدونن.البته خاهراش با مانتو جلوباز ...

درکت میکنم خاهر منم توخونه پدریم خیلی توفشاربودم نه حق ارایش داشتم نه مانتویی گشتن،مانتو تازیرزانو روی اونم چادرسرم میکردم

شوهرمم ک دید توخونه بابا سخت گیری بود اینک سخت میگرفت چادرومانتوبلندو..ولی مرحله به مرحله حلش کردم الان نه چادرسرم میکنم نه مانتوی بلند هم کوتاه میپوشم هم جلوباز البته غرغرمیکنه ولی من کارخودمو میکنم دیگ کوتاه اومده

حداقل خونه پدرت نه کتک میخوری نه خیانت میبینی،نه کسی بهت تهمت میزنه 

اینجا یک نفره شوهرم کاریش نداشته باشم کاریم نداره ولی خونه بابام اولا بخاطر خرجی معذب هستم دوما مادرم مشکل اعصاب داره همش با بابام دعوا میکنن .سوما باز میخان بهم گیربدن ک زودتر ازدواج کن وخیلی مسائل دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درکت میکنم خاهر منم توخونه پدریم خیلی توفشاربودم نه حق ارایش داشتم نه مانتویی گشتن،مانتو تازیرزانو ر ...

اره عزیزم شوهرتو کناراومده ولی شوهرمن میترسم یه اسم بدنامی روم بزاره ازین بعیدنیس بااینکه خاهراش ازاد میگردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی اینقد عجیبه؟اخه مرد زن خودش چادرسرش بود من درست جلو صورته مرده با شلوارصورتی ظاهرشدم

اینا رو باید تجربه کنی تاباورت بشه من باور میکنم چون تجربه کردم

انشالله شوهرت سربه راه بشه

بچه نداری؟

اره عزیزم شوهرتو کناراومده ولی شوهرمن میترسم یه اسم بدنامی روم بزاره ازین بعیدنیس بااینکه خاهراش ازا ...

والا اینم همه دخترا وزنای فامیلشون وحتی مادرش هرجورمانتویی میپوشن ولی ب من گیرمیداد وقتی میگفتم مادرخودت چرامیپوشه میگف اون خودش شوهرداره توکاریت نباشه ولی دیگ واقعا مانتوهاهمه توبازار مدل کوتاهن بلندا همه زشت وپیرزنین

اینا رو باید تجربه کنی تاباورت بشه من باور میکنم چون تجربه کردم انشالله شوهرت سربه راه بشه بچه ندا ...

ن عزیزم بچه ندارم ی مدت بهم گیر داده بود تو نازایی من عمرمو پای تو سوزوندم حالا اینماه رفتیم ازمایش وضعیت اسپرمش بد بود فعلا ک لال شده.منم میگم ی بچه داشته باشم بعد شروع کنم به مقابله باهاش الان نمخام کارموح ب طلاق بکشه چون بارها کشیده و برگشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن عزیزم بچه ندارم ی مدت بهم گیر داده بود تو نازایی من عمرمو پای تو سوزوندم حالا اینماه رفتیم ازمایش ...

بنظرم بچه اوردن فقط وضعتو بدترمیکنه اونوقت مجبوری بخاطر بچه بسوزی وبسازی الان ک بچه نداری سعی کن کارپیداکنی

2706