2737
2734
عنوان

دلم از حرفای پدرشوهرم شکست…

804 بازدید | 48 پست

مادربزرگ من فوت شدنی ما قهر بودیم و اونا هیچ کدوم نه به ما زنگ زدن تسلیت بگن نه حتی مجلس رو اومدن…الانم باز من قهرم باهاشون اما همسرم تازگیا اشتی کرده،(یه کارایی کردن که هرکی جای من بود تا عمر داشت اسمشونم نمیاورد)حالا پدر بزرگ همسرم تو بیمارستانه و حال نداره

الان همسرم باهاش حرف میزد پدرشوهرم میگه زنت زنگ نزده حال بابامو بپرسه همسرمم گفت همونطور که شما مادربزرگش فوت شد حتی یه زنگم بهش نزدین،میگه این فرق میکنه،بعدشم گفت اینا همش قرضه منظورش اینه به خانواده زنت چیزی بشه منم زنگ نمیزنم😭بعدم میگه اومدم خاستگاری برات زن گرفتم خودمو انداختم تو چاه همسرمم اعصابش خورد شد قطع کرد

انقدر از این خانواده ی بیشعور من دلم شکسته که حد نداره هیچوقتم اشتباهات خودشونو قبول نمیکنن میگن همش تقصیر شماست هرسریم به همسرم میگه از پدرو مادر نمیشه پیدا کرد اما از زن چرا،هرچی همسرم حرف میزنه اصلا انگار هیچی نمیشنوه همش حرف خودشو میزنه

متنفرم ازشون الان انقدر گریه کردم …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چندساله ازدواج کردین؟انتخاب همسرتون بودین یا خانوادش؟ 

البته که کار اونا زشت بوده اونا بزرگتر بودن بیشتر باید بفهمم این چیزارو الآنم نباید گله کنن از شما

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده

گریه نکن میدونم سخته ولی نکن

چاره چیه زندگیه دیگه 

واقعا نمیشه کاریش کرد هر روز ی جریان جدید

شدیم فیلمای ترکیه

بابت اون حرفشم ناراحت نباش پدر شوهرت با این رفتارش انقدی پیش خدا عزیز نیست ک حرفش برو داشته باشه

2740
بیخیال ما هم با خانواده همسرم ده ساله قطع رابطه ایم تو این ده سال هم چند نفری فوت شدن هم عروسی و ج ...

اتفاقا من اصلا ولشون کردم اما اونا ولم نمیکنن،همش انتظار دارن از آدم میگه چرا زنگ نزده زنت به من…

الان تو باید از خوشحالی با دمت گردو بشکنی دختر ن اینکه ناراحت شی و گریه کنی!!  همسرت مهمترین آ ...

حرفاشون منو میسوزونه،اینکه هیچ حرفی سرشون نمیره منو میسوزونه،کلی حرف میزنیم میگیم مثلا این کار اشتباهه و شما باعث شدی اتفاق بیوفته اما اصلا نمیفهمن همش حرف خودشونو میزنن همش فک میکنن اونا درست میگن …

پدر شوهر من گفت مگه این آدمه...یعنی بدتر از این؟بنظرم تا شوهرت پشتته هیچ غمی نداشته باش برو خدا رو شکر کن مثل من نیستی که شوهرم پشت خانوادشه اونا هم زیر زیری هر کاری دلشون میخوان میکنن آخر مظلوم تاریخ اینان

بگه اینقدر بگه تا زبونش مو دربیاره تو چرا ناراحتی ؟

حرفاشون منو میسوزونه،اینکه هیچ حرفی سرشون نمیره منو میسوزونه،کلی حرف میزنیم میگیم مثلا این کار اشتباهه و شما باعث شدی اتفاق بیوفته اما اصلا نمیفهمن همش حرف خودشونو میزنن همش فک میکنن اونا درست میگن …این حق به جانب بودنشون منو میسوزونه..با همسرمم دعوا کردم گفتم چرا وقتی گفت این زنو گرفتم برات و خودمو انداختم تو چاه جوابشو ندادی بگی حرف دهنتو بفهم 

2706