2733
2734

ما تو دانشگاه همه اکیپ اکیپای مختلفیم .

یه دختری تو کلاسمون هست که بچه پولدار کلاسمونه به شدت مغروره و همه رو تحقیر میکنه ، اهل درسخوندن هم نیست ولی چون پولداره همه به شدت بهش احترام میذارن .

تو هفته ی اخیر بین اون و دوستای من داستانای مختلف پیش اومد . یکی اینکه کارگاه دانشگاه کثیف بود و دوست من اونجا رو کثیف نکرده بود اما به کل بچه های کلاس گفت که دوستم کارگاهو کثیف کرده و با دوستم با لحن بسیار دستوری حرف زد که کارگاهو تمیز کنه دوستمم هر چی گفت من کثیف نکردم اون باز گفت نه خودت کثیف کردی . دوستمم گفت من کثیف نکردم ولی باشه کثیف کاریه بقیه رو جمع میکنم .

یه بارم یه چیزیو برا کل کلاس گرفته بود قرار بود ما همه پولشو بهش بدیم . من براش کارت به کارت کردم رسیدو بهش دادم ولی باز به بقیه ی بچه ها گفت که من پولشو ندادم رسیدمم انداخته بود آشغالی و گفت باید پول منو بدی .

من زورم اومد پولی که دادمو دوباره بدم و گفتم برو رسیدمو پیدا کن .

پر حرفی نکنم چهار پنج تا مورد دیگه ی این چنینی تو یکی دو هفته ی پیش با من و اکیپمون برخورد کرده بود .

امروز گروه ما ارائه داشت و مطالبمون نصفه بود .

این هیچ وقت از استادا یا کسی که ارائه داره سوال نمیپرسه . 

حالا امروز چون میدونست ما اماده نیستیم ، هی سوالایی میپرسید که ما گیر کنیم توش و نتونیم جواب بدیم . ما تو جواب همه ی سوالاش ضایع شدیم

آخر سر گفت وقتی مطالبتون کامل نیست و ربطی به این موضوع نداره برا چی اومدید ارائه بدید.

منم که حسابیی منو عصبانی کرده بود و حسابی جلو استاد و کل کلاس گروهمون ضایع شده بود که جواباشو نمیدونیم و تحقیرمون کرده بود  جلو تموم بچه ها و استاد گفتم : تو گه خوری ؟ 

اونم گفت استاد ببینش نه تنها درس نخوندن خیلی بی ادب هم هستن . گفتم وقتی تو درک و شعورت نمیرسه و میبینی که ما اماده نیستیم بازم برای اینکه تحقیرمون کنی سوال میکنی در صورتی که هیچوقت حتی از خود استادم سوال نمیکنی لیاقت احترام نداری .

استادم هیچی نگفت ولی گفت اشکال نداره این گروه جلسه ی بعد باید مطالبشو کامل کنه و دوباره ارائه بده .

یکی از دوستام میگه کاش جلو استاد و بقیه بچه ها اینجوری بهش نمیگفتی . اون هدفش این بوده که با سیاست تو رو عصبی کنه و تو هم اون چیزی که اون میخواستو بهش دادی ما میدونیم که تو چه جور ادمی هستی و بی دلیل به کسی بی احترامی نمیکنی ولی استاد و بقیه بچه ها که مسائل قبلیه بین ما و اونو نمیدونن . اینجوری تو و گروه ما پیش استاد و بچه ها خراب شدیم .میگه جلسه ی بعدی جلوی استاد و همه ی بچه ها ازش عذرخواهی کن چون اون بچه پولداره نفوذ داره .

ولی بقیه دوستام میگن اون حقش بوده که باهاش برخورد بشه تو اگه ازش عذرخواهی کنی همه فکر میکنن حق با اونه حتی همه فکر میکنن تهمتای قبلی هم که به ما زده راست بوده .

نظر شما چیه دوستان

اصلا ب هیچ عنوان عذر خواهی نکن خودتو بشدت کوچیک کردی دفع دیگ بدتر خوردت میکنه

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عذرخواهی نکن

پولداره که باشه مثلا چه نفوذی داره تو اون موقعیت!!! 

ولی برای تو هم تجربه شد که هیجاناتتو کنترل کنی❤

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

چه رو مخه😑

به نظرم اون جمله مودبانه ای نبود جلو استاد بگی بهش میتونستی یه جور دیگه حالیش کنی اما منم بودم همین کارو میکردم خیلی حرص دراره

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
من معلم ابتداییم دانش آموزم جلوم به اونیکی بگه گوه خوری چنان باهاش برخورد میکنم که ستونهای تعلیم و ت ...

منمممم تعجب میکنم استاد انقد خونسرد رفتار کرده

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
اصلا ب هیچ عنوان عذر خواهی نکن خودتو بشدت کوچیک کردی دفع دیگ بدتر خوردت میکنه

آره چون میشناسمش .

نمیخواستم بهش  اون حرفو بزنم ولی هم از صبح خیلی خسته بودم هم واقعا همه ی دوستام که اومدن ارائه بدن همینجوری اذیتشون کرد حتی دوستم اشکشم دراومد .

میخواستم مودبانه مثه خودش حسیو که به ما داد بهش بدم ولی اون لحظه هیچی به مغزم نرسید

واقعا به نظر منم نباید اینو می‌گفتید . 

و واقعا جوری که اون میخواست پیش رفتید اگه کم محلی می‌کردید بهتر بود ‌‌

اگه جواب سوالی رو نمیدونستید می‌گفتید بعد از کلاس بهتون حتما توضیح میدم تا الان وقت کنفرانس گرفته نشه با این همه مطالب علاوه بر اون میتونم  مطالب کامل تری بگم چون به دور از استرس کنفرانس هست و شاید الان تیکه تیکه باشه ممنونم که درک میکنید . 

این دفعه میتونید به طور غیر مستقیم بگید بچه ها من جلسه قبل از اینکه احاطه کافی و اون تسلط رو نداشتم کمی استرس داشتم امیدوارم درک کنید و ... نیمدونم یچیزی تو این مایه ها 

موفق باشید 

زیادم بهش فکر نکنید و مطابق اون چیزی که میخواد پیش نرید به نظرم یا یکم سیاست به خرج بدید 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
وااای  تو دانشجویی واقعا؟؟ کسی که می‌ره پای تخته که کنفرانس بده باید خودش رو برای هر سوالی آم ...

اره .

اتفاقا تو ورودیمون شاگرد سومم البته تا ترم پیش شاگرد اول بودم . الانم اتفاقا شاگرد اول کلاس تو اکیپ ماست و دوستمه .

اون درس یه درس عمومی بود و ما برای درسای تخصصیمون که صبح بود کلی کار کرده بودیم و وقت نکرده بودیم به این برسیم

آره چون میشناسمش . نمیخواستم بهش  اون حرفو بزنم ولی هم از صبح خیلی خسته بودم هم واقعا همه ی دو ...

خوب کردی اصلنم معذرت نخا

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂