2752
2739
عنوان

قیافه دست خودتون نیست ولی اندام که دست خودتونه

| مشاهده متن کامل بحث + 10904 بازدید | 362 پست
بعضیا چاقن زیاد ذاتشونه لاغرم نمیشن قضاوت نکن کسی رو بعضی لاغرا هم چاق نمیشن .پروتز هم که الکی نیست ...

من برای اونایی که ژنتیکی مشکل دارن نسخه نمیپیچم که 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دقیقا من خودم لاغر م هیچ مشکلی هم نداره بدنم ولی چاق نمیشم واقعا نمیدونم بعضیا چطور بخودشون اجاز ...

ببین واقعا حرف بقیه برات هیچ اهمیتی نداشته باشه آدمی که به خودش اجازه میده در مورد هیکل تو لاغری و چاقیتو هزار جور چیز دیگه اظهار نظر بکنه بدون اینکه ازش چیزی بپرسی یا نظری بخوای این آدم نه تربیت درستی دیده نه حتی توی خانواده وقتی تربیت درست رو نگرفته توی مدرسه معلم موفق شده اون رو آموزش بده فکر کن حتی توی مدرسه طرف می‌خواد جواب یه سوالی رو بده اگر مخاطب معلم نباشه معلم میگه صبر کن هر وقت از تو پرسیدم نظر بده یا هر وقت یه سوالی رو ازت پرسیدم جواب بده یعنی اونجا داره غیر مستقیم بهش آموزش میده طرفی که تو خونواده و بعدش توی مدرسه آموزش ندیده به نظرت تو می‌تونی دو روز آموزش بدی بهش یا با یه دونه کامنت بهش آموزش بدی نه پس واقعا ندید بگیرش ن هر چقدر با اون بیشتر بحث بکنی خودتو آلوده‌تر می‌کنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ب شما مربوط نیست شما اختیار اندام خودتون رو دارید نه بقیه

برای خودشون میگم که اعتماد به نفس شون هم بیشتر میشه 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2731

من بخاطر یه سری مشکلات زنانه و بزرگ شدن رحم شکم اوردم.اصلا از این قضیه خجالت زده نیستم چون دست خودم نیست.ولی واقعا فکرش نمیکردم یه غریبه ممکنه پیدا شه که انقدر بی دغدغه و بیکار باشه که اندام تمام اطرافیان از جمله شکم و پا و ... رو بسنجه و تهش مثلا درباره من فکر کنه که چرا به خودم نمیرسم و باشگاه نمیرم😂😂😂

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
سلام عزیزم منم دورادور شمارو میشناختم خیلی خانوم با شخصیتی هستین عاشقتم😍😘 همچین ادمایی از عقل و ش ...

عزیزید

سلام به روی ماهتون

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
چند کیلویی

۵۸بودم شدم ۶۰ولی شکم ندارم و می‌خوام دو کیلو کم کنم 

به تو چه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
آقا من دوس دارم من جز هیچ کسم؟

تو میخوای خودتو قانع کنی 

بببین کتاب و تحصیل سر جای خودش که. من خودم تحصیل میکنم و کار میکنم  رسیدگی به خود یه طرف دیگه& ...

ااگر کسی به خودش نمی‌رسه دوست داره چاق باشه مطلق نه به تو نه به هیچکس دیگه هیچ ارتباطی نداره اگه کسی لاغره و اونقدری که باید غذا نمی‌خوره که چاق بشه یا نمیره دکتر ازش برنامه غذایی بگیره یا به خودش ور بره بره زیر تیغ جراح باز هم به خودش مربوطه نه به تو و نه به هیچکس دیگه‌ای هیچ ارتباطی نداره و بی‌فرهنگی یعنی اینکه تو چیزی که به تو هیچ ارتباطی نداره اظهار نظر بکنی  متاسفانه تحصیلات و کتاب هایی که تا الان خوندیم ظاهراً طوطی وار خوندی و گذاشتی چون هیچ تاثیری توی رفتار و منشت نداشته

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
والا منم دوست دارم.. نمیدونم چطوری اینقدر مطمئن میگه.‌ مثلا هیکل این مردم کره رو خیلی دوست دارم انگا ...

اصن ب چ اجازه ای اینقدر گستاخانه نظرشونو بیان می کنن نمی فهمم!

"فرق می کنه آدم زندگی کنه، یا فقط زنده بمونه"                          https://abzarek.ir/service-p/msg/1855747