2752
2739

اگر با یکی ک هستید حالا هرکی یع رابطه خیلی جدی 

بعضی ها پارتنر بعضی ها همسر ور کل جدی باشه 

بعد شما بعد دو سال خورده ایی حاضر ب رابطه نباشی 

اونم بهت خیانت کنه 

با یکی دیگه رابطه داشته باشه 

ولی ولش کنه 

بگه تو بیا با من من بدون سگس نمیتونم باید حتما رابطه داشته باشیم وگرنه من نمیتونم 

قبول میکنید؟

من چون با شوهرم رابطه نداشتم میگفت من نمیتونم 

الان ک رفتم میگه برگرد جدا نشو ولی رابطه داشته باشیم

چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رابطه نمیخام ولی آونو میخام 🥺

خب دلیلش چیه؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

نه عزیزم هیچ توجیهی ندارد 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

حق داره طلاقت بده و جدا بشه ولی خیانت نه 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫