2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم اینجوریم 

کلا انگار مردم باهامون پدر کشتگی دارن

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓
2731

منم درونگرام 

حس میکنم از نظر بقیه خیلی منزوی و حوصله سر برم چون تو بحثای مسخره و تفریحاتشون شرکت نمیکنم ولی مهم نیس

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

من درونگرام ؛

بشدت کم حرفا ،  دوست دارم توی خلوت خودم باشم اما بقیه فکر میکنن یا از اونا کناره میکشم یا مغرورم اما فقط بخاطر اینه که احتیاج دارم به خلوتی ؛

معمولا وقتی تو جمع هستم فقط می‌خوام زود ساعت بگذره برگردم خونه ( حتی اگه بهترین دوستام باشن)

من درونگرام اما از درونگرا بودنم راضی نیستم 🥺

✨💜
2740

آره منم درون‌گرا هستم زیاد حرف نمیزنم یعنی حوصله ندارم دلم میخواد همیشه تنها باشم نمیتونم با لحن خودمونی شوخی کنم ولی خودم اصلا دوست ندارم دلم میخواد برون‌گرا باشن شوخ و پر حرف و اجتماعی و شاد

من خودم درونگراییم که خیلی مشخص نمیکنه درون گرام چون پیش دوستام و خانوادم خیلی پرحرف و شوخم 

پیش خالمینا راحتم ولی کم حرف تر پیش ادمای جدید بقیه فامیلا اصلا حرف نمیزنم 

بیشتر گوش میدم و خیلی ادم تیزیم که اینو تو بیشتر درونگراها دیدم 

من به شخصه خودم اینمور درونگرام که بیشتر غم و غصه و ناراحتی و نیریزم تو خودم تا بقیه متوجه نشن فکر کنن ضعف دارم یا باعث ناراحتی اونا هم بشم 

وقتایی که دیگه نمیتونم و یهو جلوشون میزنم زیر گریه واقعا بعدش خیلی اذیت میشم احساس میکنم از ارزش هام کم شده😂

آره منم درون‌گرا هستم زیاد حرف نمیزنم یعنی حوصله ندارم دلم میخواد همیشه تنها باشم نمیتونم با لحن خود ...

وای دقیقا من توی حتی جمع دوستام لحنم طوریه که انگار معذبم! 🙁 یعنی پیش همهههه افراد غیر از خانوادم من اینطورم انگار راحت نیستم 

✨💜
2706