2752
2739

سلام دوستان 

اگر حرفامو باور نمی‌کنید از تاپیک برید بیرون من فقط راهنمایی میخوام

پدربزرگ من چندتا ازدواج ناموفق داشته

تقریبا ۵۰سال پیش با خواهرش مهاجرت می‌کنه قطر

(اون موقع پدربزرگم با مادر بزرگم ازدواج کرده بودن )

اونجا پدر بزرگم ازدواج می‌کنه با یک خانمی 

که از قضی این خانم باردار میشه 

دقیقا۲سال بعد از اینکه بچشو دنیا میاره فوت می‌کنه و پدربزرگم از اونجایی که خیلی آدم بی وفایی بود این بچه رو پیش خدمتکار کسایی که تو خونش کار میکنن می‌زاره و کلااا می‌ره دبی تا الان که متاسفانه حالش بده...الان داره عذاب گناه هایی که کرده میکشه و گفته این پسرو برام پیدا کنید ولی نمیشه پیدا کرد حتی اسمشو هم بلد نیستیم 

الان من با خودم میگم اون پسره حالش چطوره؟زنده هست یا مرده؟قیافش چجوره واقعا کنجکاوم طفلی نه مادر داره الان ن پدر

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ قطره حالش توپه

معلوم نیست کجاس عزیزم

چه معلوم شاید بعدش رفته یه جای دیگه

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
2731
الان داره تو قطر عشق و حال میکنه چیکارش دارین 

من کاری ندارم عزیز

فقط پدربزرگم گفته برام پیداش کنید 

چون داره تاوان گناهشو میده

داییت اهل کدوم شهر بود

نمی‌دونم عزیزم هیچی ازش نمی‌دونم

پدربزرگم هیچ حرفی نمیزنه فقط میگه پیداش کنید 

واقعا نمی‌دونیم 

ولی مادر خدابیامرزش مال یکی از کشورهای عربه

فقط توروخدا پیداش کردی نیارش ایران گناه داره🤐بزار زندگیشو بکنه 

قطعا الان باید زن و بچه داشته باشه

و قطعا نمیاد ایران😂

یه پسری بود اینطوری. پیداش کردن. اروپا بود اومد اینجا مادرشو پیدا کرد. یه تیمی براش کلی پرس و جو کردن که اگر کسی پدر و مادر اصلیش رو نمیشناسه بباد تست  dna بده. خیلیا رفتن و اخر سر پیدا شد. باید از دولت و سفارت کمک بگیرید و کلی جستجو کنید

نمیشه پیداش کرد خیلی سخته

اره واقعا نمیشه

انشالله که حالش خوب باشه