2733
2734

بشین بخون برای سال بعد اشتباه من رو تکرار نکن گلم فرهنگیان خیلی با ارزشه هس من الان کنکور ارشد علوم تربیتی دادم عقل الان رو داشتم یک سال هم اضافه‌ پشت کنکور می موندم

بشین بخون برای سال بعد اشتباه من رو تکرار نکن گلم فرهنگیان خیلی با ارزشه هس من الان کنکور ارشد علوم ...

ن سال بعد من نمیتونم پشت کنکوری شرایطشو ندارم باید برم دانشگا و درکنار دانشگا بخونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بشین بخون برای سال بعد اشتباه من رو تکرار نکن گلم فرهنگیان خیلی با ارزشه هس من الان کنکور ارشد علوم ...

ااتفاقا رشتت خوبه 

منم شاید همین رشترو بزنم علوم تربیتی و بعد آزمون استخدامی میدم

ااتفاقا رشتت خوبه  منم شاید همین رشترو بزنم علوم تربیتی و بعد آزمون استخدامی میدم

اره من دوسال میخونم پایان نامه می نویسم گلم بعدش میام استخدام علوم تربیتی همون اموزگار ابتدایی

اره من دوسال میخونم پایان نامه می نویسم گلم بعدش میام استخدام علوم تربیتی همون اموزگار ابتدایی

اره ام پشت کنکور میومدی دور از جونت بدبخت میشدی اتفاقا بهترین کارو کردی من سال اول رتبم ۱۰ هزار بعد سال بعدش رتبم شد ۲۵ هزار