2733
2739

مشکلات هورمونی 

ما به هرکی پرو بال دادیم پرواز کرد                                     از اون بالا رید رو سرمون😑😒.                                                                                                            ‌‌‌‌‌از موقعی که بشر به هوش مصنوعی دسترسی پیدا کرده هایده یک ربع نتونسته راحت بخوابه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یعنی برم دکتر؟

اگه زیاد شده اره . هورمون بدنت بهم خورده و تغییر کرده یا یه چیز بدنت زیاد شده . 

دکتر میفرستت آزمایش هورمونی بدی  بعدش جوابش که اومد قرص و دارو میده 

یعنی برم دکتر؟

احتمالا تنبلی تخمدان 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2740
اگه زیاد شده اره . هورمون بدنت بهم خورده و تغییر کرده یا یه چیز بدنت زیاد شده .  دکتر میفرستت ...

وای نه منکه اصلاحوصله دکتررفتن وازمایش ندارم چیکارکنم،ازوقتی بچموازشیرگرفتم متوجه شدم الان دیگه واضح میبینم موهام زیادشده

روپای شکسته خودت راه بروامادستتوروشونه کسی نزار💔