2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من دوست داشتم زودتر ازدواج کنم اما قسمت نبود و بهترین خواستگارم همسرم بود که ۳۳ سالگی ازدواج کر ...

خوشبخت باشین منم 28سالمه هنوز ازدواج نکردم راستش شرایطش ندارم نمیدونم ایندم چی میشه

بنظرم اگر زودتر ازدواج میکردم فرصت بیشتری داشتم، همینکه بعد ازدواج تازه مغز اقتصادیم رشد کرد👀😁 همینکه دلم میخواد فرصت داشتم سالها سفر میکردیم و بعدا اقدام میکردم برای بچه

اگه ادمش خوب باشه بنظرم بین ۲۳ تا ۲۵ بهتره... ولی اگه ادمش به درد نخور باشه هر چه دیرتر بهتر

امروز مادر را به خاک سپردیم، حالا دیگر به طور کامل بی‌دفاع شده‌ام.هیچ‌کس مرا در دنیا چنان دوست نخواهد داشت

من ۳۰ نامزد کردم ۳۱ عقدوعروسی به فاصله ۶ماه....

۳۲هم پسرم دنیا اومد😆😆😆😆

خیلی راضی ام

واقعا آدم برای ازدواج باید به سنی برسه که پخته باشه

وگرنه زود ازدواج کردن ناعاقلانه بی فایدس

سی به بالا تعداد خواستگارا کمتر میشه مگه اینکه با کسی دوس باشی از قبل...  من 35 ام نتونستم ازدواج کنم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

قبلش فکر میکردم برا ازدواجم دیرشده، ولی بعد خدا رو شکر کردم که مجردی بیشتری داشتم، حتما از دخترم هم میخوام دیر ازدواج کنه، اینم بگم از همسرم راضی هستم واقعا آقاست 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .