2733
2734
عنوان

لعنت به بیبی چک ویتاساین

135 بازدید | 9 پست

سلام تایپک قبلیمو ببینین! من سرماخوردم دکتر گفت اول ازمایش بتا بده اینجوری نمیتونی دارو بخوری ازمایش دادم با کلی خوشحالی رفتم جوابشو گرفتم جوابش چند باشه خوبه؟؟؟ صفرررر !!! قبلنا حدقل یک و دویی میشد واااای داره مغزم سوت میکشه 

گفت نمردیم و چه چیز ها دیدیم ! گفتم ای کاش مرده بودیم و نمیدیدیم ...

بی بی چک خطاداره .شمابایددوتابی بی  چک بامارک متفاوت میگرفتی 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بی بی چک خطاداره .شمابایددوتابی چک بامارک متفاوت میگرفتی 

چهل و یک روز پریود نشدم بدون حتا یذره لکه بینی دیگه مطمعن بودم حاملم هعی

یعنی چی یک و دو

ینی دو بار قبلنا ازمایش دادم تیتر بتا مثلا میشد یک . هیچوقت عددش صفر نبود ینی شوکه شدم

اتفاقا واسه من ۶ روز قبل مثبت شد و دقیق بود همین ویتاساین

برای من هاله انداخت ولی کاذب... دیگه منفی شدن ازمایش برام شده کابوس

برای من هاله انداخت ولی کاذب... دیگه منفی شدن ازمایش برام شده کابوس

استرس نداشته باش 

خودتو شوهرت عسل بخورید عسل طبیعی درمانی

من قبا از بارداریم مسافرت بودم از قضا مهمان هم داشتیم ۳ ماشین ، یعنی جوری سرم شلوغ بود اصلا یادم نبود اقدامم، دقیقا همون ماه باردارشدم

چهل و یک روز پریود نشدم بدون حتا یذره لکه بینی دیگه مطمعن بودم حاملم هعی

غصه نخور انشاءالله سری بعد 

تنبلی نداری؟ زیرنظرمتخصص زنان هستی؟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤