2752
2734

من رابطه دخول نداشتم فقط دست اغشته ب پیشاب خورده میترسم حامله باشم و اینکه ترشحم  دار قبلا کش دار بود الان مث آبه 

خیلی استرس دارم  شادی بخاطر اونه?

فردای خونریزیم بییبی چک زدم منفی شدم 

یعنی حامله نیستم؟

قسمت بدش اینه  ک رلم ولم کرده حامله باشم بدبختم

فقط یه دعا دارم...🌿خدا امید کسی رو ناامید نکنه:)⛓

خدایی  چطور توقع داری با دسته اسپرمی که هیچ پیشابی حامله بشی یکم فکرکن 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا 
خدایی  چطور توقع داری با دسته اسپرمی که هیچ پیشابی حامله بشی یکم فکرکن

عزیزم اخه علائم دارم پهلو درد کمر درد 

ترشح مث اب 

پریودمم فرق داشت با سری قبل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا زمانیکه پریودیت عقب نیوفته یه ده روز بی بی چک نشون نمیده...اما خب احتمال بارداری بدون دخول هم کمه

متوجه نمیشم من دقیقا سر موعد خونریزی داشتم 

عزیزم اخه علائم دارم پهلو درد کمر درد  ترشح مث اب  پریودمم فرق داشت با سری قبل

بارداری اینجوری اتفاق نمیفته علائمتم از استرسه هیچکس با دست پیشابی و بی بی چک منفی و پریود شدن حامله نمیشه

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا 
بارداری اینجوری اتفاق نمیفته علائمتم از استرسه هیچکس با دست پیشابی و بی بی چک منفی و پریود شدن حامله ...

ایشالا که حامله نباشم