2733
2734

۱۸ سالمه و فکر مبکنم زوده برا ازدواج تازه اصلا دوست ندارم اینطوری با همسر ایندم اشنا بشم،من ترجیحم اول دوست پسر دوس دختریه بعد خانواده‌ها بفهمن اخه اینجوری ک مامانه انتخاب کنه و منم شناختی نداشته باش اصلا باب میلم نیست

خیلی خوب گفتی ۱۸ زوده 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

کی هست از کجا پیداش شده ؟ عقلتو از دست ندی تو این سن ازدواج کنی ها 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقیقا منم هم ۱۸ سالمه همم سنتی نمیپسندم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

این  قسمتش که هنوز هیچی نشده گفته دنبال دختره بسازیم‌

تن و بدن منو لرزوند فرار کن فقط😂

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
طرف خاله دوستمه منو دیده و پسند کرده ن واقعا ترجیحم اینه فعلا درسو کار اولویت باشن برام

آفرین 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
این  قسمتش که هنوز هیچی نشده گفته دنبال دختره بسازیم‌ تن و بدن منو لرزوند فرار کن فقط😂

وای دقیقاااا حالا منو اون دختر بسازه فرسنگ‌هااا فاصله داریمم🤣🤣🤣

وای دقیقاااا حالا منو اون دختر بسازه فرسنگ‌هااا فاصله داریمم🤣🤣🤣

منم ی خواستگار داشتم همون اول مامانش ب مامانم گفته بود میخوام دخترتون مثل دختر خودم باشه وکمک حالم باشه

مامانم بهش گفته بود دخترم کمک حال منم نیس چ برسه به شما

ممنم خندم گرفته بود که برااین کار دست رو چ دختری هم گذاشته😂

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
منم ی خواستگار داشتم همون اول مامانش ب مامانم گفته بود میخوام دخترتون مثل دختر خودم باشه وکمک حالم ب ...

واییی😂😂😂مامانت خوب جوابشو داده

زن میگیرن برا بچشون یا برا نوکری کردن خودشون اخه😑

واقعا چ انتظارایی دارن مامانای پسرا😂😀