2733
2734

بچه ها منو همسرم به هیچ عنوان رابطه قبل یا بعد ازدواج با هیچکس نداشتیم بااطمینان صددرصد اینو میگم یه چیز ریز رو آلت همسرم هست البته خیلی وقته که هست یهو خیلی نگران شدم چه راه های انتقال دیگه هم داره ؟واینکه آیا حتما منم گرفتم ازش؟چون فعلا چیز مشکوکی روی خودم ندیدم ۴۰ سالمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسرمنم یه چیز ریز دید ترسیده بودیم رفت دکتر گفت ژیلت یایه چیز الوده بهش خورده دارو داد رفع شد

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

شایدمنگوله ی پوستیه .اگه زگیل بودشماهم تاالان گرفته بودی

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤