2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بابا بزرگم قندش بالا بوو

پیاده روری 

حذف کامل قند 

خورون بک وعده برنج در روز

نخوردن نون و شیرینی و هله هوله

چایی

خوردن کدو و گوجه پخته

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
افت قند پیدا کرده. یه مقدار عسل داخل اب داغ حل کنین بدین بخوره. 

اخه چرا قندش پایین بالا میشه

مثلا پریروز قندش گرفتم ۲۴۰ بود

بگم موز بخوره

عسل میبره بالا قندش میترسم

2740
اخه چرا قندش پایین بالا میشه مثلا پریروز قندش گرفتم ۲۴۰ بود بگم موز بخوره عسل میبره بالا قندش میت ...

قند بالا در دراز مدت باعث مشکلات برای بدن میشه. ولی قند پایین فورا میره تو کما دور از جون. الان یذره بره بالا اشکال نداره. بعد با دکترش مشورت کنین دوز داروها رو تغییر بده

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
دوز داروهاش یا انسولینش عوض نشده یا شاید بیشتر مصرف کرده. حواستون باشه قند پایین دور از جون یهو میره ...

دکتر دوز داروهاش زیاد کرده

ولی مثلا پریروز قندش ۲۴۰ بود

یا دیشب ۱۳۰

الان ۷۰ پایین بالا میشه جرا

وای کما چرا چ خاکی بریزم سرم من الان اومدم خونم خیلی نگرانم نهار هم خیلی گم خورد

دکتر دوز داروهاش زیاد کرده ولی مثلا پریروز قندش ۲۴۰ بود یا دیشب ۱۳۰ الان ۷۰ پایین بالا میشه جرا ...

من خودم دیابت دارم میدونم چقدر حس بدیه. تا دو روز بعدش ادم جون نمیگیره. اگر قند خیلی بره پایین ادم بیهوش میشه. نترس و هول نکن خداروشکر زود متوجه شدی. حتما با دکتر مشورت کن

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
دکتر دوز داروهاش زیاد کرده ولی مثلا پریروز قندش ۲۴۰ بود یا دیشب ۱۳۰ الان ۷۰ پایین بالا میشه جرا ...

غذاشو باید عادی بخوره 

دکتر دز دارو هاشو کم و زیاد میکنه تا نرمال بشن

قند رو معمولا یه صورت ناشتا

دو ساعت بعد صبحانه

دوساعت بعد ناهار

دو ساعت بعد شام میگیرن

برای آدمی که قند داره باید سر ساعت غذا و میوه و میان وعده آماده باشه

2706