2733
2734

* فایلهای انگیزشی ( سوره های قرآنی و ادعیه ی شرعی هم نوعی فایل انگیزشی محسوب میشن ) 

به طور مثال اگر اسم شما در دسته ی کم درآمد ، طبقه ی متضرر باشه ( کمتر از زحمتی که میکشن پول در میارن ) ،،، یا دسته ی کم درآمد ، طبقه ی معمولی ( کمتر از زحمتی که میکشن پول در میارن ) 

اما دسته ی کم درآمد ، طبقه ی عالی ( نسبت به یک طبقه پایین تر از خود ، از شانس بهتری در زندگی برخوردارن از لحاظ ازدواج یا اشتغال یا سلامتی ، حتی ممکنه از دسته ی اشرافی ، طبقه ی عالی هم بهتر باشن اگه اسمشون یک اسم الهی باشه . 

* اسم شخص و مادرش ( مثلا دسته ی عرفانی ، طبقه ی عالی ) 

* اسم شخص و پدرش ( برای دانستنِ پاقدمِ نام { خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم } 

اسم شخص و والدین : مثلاً [ عرفانی ، عالی ، خوش قدم ] 

{ برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام : 

۴ ماه پیش اتفاقی از بازار پیدا کردم و نصبش کردم = در تاپیک : معتقدم رنج پایانی جز نیکبختی ندارد ، در ص ۲ به بعد برای یه کاربری گذاشتم

* فایلهای انگیزشی ( سوره های قرآنی و ادعیه ی شرعی هم نوعی فایل انگیزشی محسوب میشن )  به طور مث ...

من به کارما و باوری که از اجداد هند و بودایی‌ها رسیده اعتقاد ندارم

کارما یعنی تناسخ که در مذهب ما جاااااییی نداره 

نمیدونن بر چه مبنایی این مطلب رو گذاشتید و من به کل ردش میکنم 

نه من(که در جایگاهی نیستم)بلکه بزرگان دینمون هم کارما رو رد کردند

یعنی حاجتی که از خداوند رحمان و رحیم میگیریم مقطعیه و بعد از مدتی از بین میره؟؟؟؟؟نعوذبالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به کارما و باوری که از اجداد هند و بودایی‌ها رسیده اعتقاد ندارم کارما یعنی تناسخ که در مذهب ما ج ...

سلام دوست عزیز 

چون منم قبلا سوره ی تکاثر رو دوشنبه ها و چهارشنبه ها  میخوندم و رزقم زیاد شد ،،دوباره رزق از دستم رفت ( اسم من در دسته ی حادثه ساز ، متضرر ،خوش قدم هست ،،، = فقط کسانی که اسمشون در دسته ی اشرافی ، عالی ،،، یا اشرافی ، معمولی ،،، یا کم درآمد ، عالی هستن جاذب پول و رزق و روزی ،،،  )

اینایی که گذاشتم در واقع از طریق حروف ابجد به دست میاد و ۴ ماه پیش ( برنامه ی : نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام ) رو اتفاقی در بازار دیدم و نصب کردم 

و در تاپیک معتقدم رنج پایانی جز نیکبختی ندارد ، برای یه کاربری مفصل توضیح دادم 

2731
سلام دوست عزیز  چون منم قبلا سوره ی تکاثر رو دوشنبه ها و چهارشنبه ها  میخوندم و رزقم زیاد ...

اولا از دست رفتن یه نعمت چندین علت میتونه داشته باشه ثانیا به غیر از خدا همه چیز فانیه حتی نعمتهامون.یعنی باااااید خودمونو برای از دست دادن نعماتمون آماده کنیم.بااااید و این از قوانین خلقته پس ربطی به این سوره و غیر نداره

ببین دوست عزیز این روزا بازار ترویج عقاید پوچ و بی معنی و بعضا دارای معنی داغ شده.باید خیلی مراقب باشیم تو تله این شیادا نیوفتیم.حالا اینا به کنار شما از شانس هم گفتید.ما در دینمون چیزی به نام شانس نداریم بحثش مفصله

به نظرم بیشتر تحقیق کنید.روایت داریم با دعا سرنوشت انسان عوض میشه.یعنی تقدیری که از ازل نوشته شده با دعا تغییر میکنه.بلاها برگردونده میشن.پس ما دعا و توسل میکنیم ان شالله که خدا هم برامون خیر رقم میزنه هرچند که در مشکلات و بی پولی و گرفتاری هم خیر هست فقط ما نمیبینیمشون

سلام دوست عزیز  چون منم قبلا سوره ی تکاثر رو دوشنبه ها و چهارشنبه ها  میخوندم و رزقم زیاد ...

یه نگاه گذرا به تاپیکتون کردم

من الان خیلی به سخنرانی ها و بحث های بزرگانمون گوش میدم.علما و اساتید دینمون کلا قانون جذب و قانون شکرگذاری به روش غرب و کارما و...رو رد کردند و مفصل توضیح هم دادند

این قانون‌ها آخرشون به پوچی و هیچی میرسن 

باید خیلی مراقب بود

یه نگاه گذرا به تاپیکتون کردم من الان خیلی به سخنرانی ها و بحث های بزرگانمون گوش میدم.علما و اساتید ...

من منظورم معرفی برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام بود ((( از کتاب سر المستتر شیخ بهایی اقتباس شده + ف . النامه ی شیخ بهایی + محاسبات ابن سینا )))

مثلا من چندین رشته و شغل عوض کردم ( اسمم در دسته ی عرفانی ، طبقه ی متضرر هست = که در تعریف این دسته گفته مدام شغل و رشته عوض میکنن ) 

یا گفته : فقط کسانی که اسمشون  در این دسته هاس جاذب پول و خوش شانسی و رزق و روزی هستن 

در دسته ی اشرافی ، طبقه ی عالی 

دسته ی اشرافی ، طبقه ی معمولی 

دسته ی کم درآمد ، طبقه ی عالی ( نسبت به یک طبقه پایین تر یا همطبقه ی خود از شانس بهتری در زندگی برخوردارن از لحاظ ازدواج یا اشتغال یا سلامتی حتی ممکنه از اشرافی عالی هم بهتر شن اگه اسمسون اسم الهی باشه ) 

اشرافی ، متضرر : جاذب پول هست ولی خواسته یا ناخواسته به باد هم میده مثلا اشرافی متضرر یک نام بد مخصوصا برای آقایان هست " مسئله ی ورشکستگی " 

( به طور کلی قصدم معرفی برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام بود که تو بازار هیت

من منظورم معرفی برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام بود ((( از کتاب سر المستتر شیخ بهایی ا ...

برام جالب شد

یه استادی هست ازشون میپرسم ببینم جریان چیه