2752
2739
عنوان

کسی که عاشقتتتتت بودددد

309 بازدید | 28 پست

تاحالا شده کسی که یه روز عاشقت بودو دوستت داشت 

دیگه دوستت نداشته باشه؟!

چی میشه اخه حستون چی بودهه بعد فهمیدنش؟!🥺🥺

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میشه راهنماییم کنی؟🥺

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین! (تیکر هدفمهههه))))

خودم خداروشکر تجربه نداشتم

ولی دیدم ، اونم خیلی زیااد

فکر کنم چون همه مهر و محبتا تو دوران دوستی هست و این دوران خیلی ادامه پیدا میکنه و با ازدواج وارد مرحله جدیدی نمیشن اینطوری میشن

نمیدونم

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!

فقط فهمیدم که برای کارای بزرگ تری و مهم تر از عشق و عاشقی ساخته شدم

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
بعد از ازدواجم فهمیدم پسرخالم عاشقم بوده من الان دوتا بچه دارم و اون هنوز ازدواج نکرده البته من عا ...

برام دعا کن عشقشو بگه بهم تا دیر نشده 

من دخترم نمیتونم بگم 

اونم دوسم داره ولی میترسه بگه 

برام دعا کن😭❤️❤️❤️

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین! (تیکر هدفمهههه))))
برام دعا کن عشقشو بگه بهم تا دیر نشده  من دخترم نمیتونم بگم  اونم دوسم داره ولی میترسه ب ...

خب یجوری نشون بده بهش

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا