2733
2739
عنوان

ترس از تنها موندن

74 بازدید | 8 پست

از ۶ ماه قبل که رابطه م یه روز قبل نامزدی تموم شد دیگه رنگ آرامش ندیدم، می ترسم تنها بمونم الانم هیچکس تو زندگیم نیست . آدمایی که این مدت اومدن هر کدوم به نحوی عوضی بودن. هر روز با غصه و استرس بیدار میشم تا شب همش فکر و خیال😔

۳۵ سالمه می ترسم نتونم مادر شم چون برام خیلی مهمه ، از نظر ظاهر و خانواده عالی هستم و از نظر مالی هم مرفه

برام دعا کنید زودتر یه آدم خوب وارد زندگیم بشه 😭😭

واقعا ظاهر و همه چی خوب بعد تنهایی ؟؟؟ چطور میشه آخه یعنی تو این محله شما یا فامیلاتون پسر خوب نیست ...

هر کسی رو خواستم نشد یا دو سه بار بی دلیل بهم خورد

اره همه چی خوب طوری که همه تعجب میکنن مجرد موندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کسی رو خواستم نشد یا دو سه بار بی دلیل بهم خورد اره همه چی خوب طوری که همه تعجب میکنن مجرد موندم

یه چله ای نذری 

اینجا خیلیا از نماز شب یا حدیث کسا حاجت گرفتن یا صلوات 

2731

عزیزم ارامش رو توی وجود و زندگیه خودت پیدا کن نه اینکه ارامشت وابسته باشه به اینکه کسی هست یا نه 

با این شرایطی که گفتی واقعا مورد فوق العاده ای میتونی باشی برای هر ادمی پس به دلتم بد راه نده هنوز فرصت داری

تازشم هیچوقت از تنهایی نترس اول و اخرش همه خودشونن و خودشون تنهایی واقعا ترسناک نیست حتی گاهی لذت بخشه ولی بازم برمیگرده به طرز فکر ادما

نگران مادر شدنم نباش حتی اگه یه روزی نخواستی ازدواجم کنی بازم میتونی مادرشی

کلی بچه هستن که چشم انتظارن یکی به سرپرستی بگیرشون:) 

میتونی بری سرپرستی قبول کنی یه بچه رو اره درسته از لحاظ خونی یکی نیسین بعدا ولی میشه از لحاظ جونی یکی بشین مهم اون مهر و محبتس🙂

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)