2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۴ میلیارد

چخبره از خودت درآوردی ؟دیه ۴ تا آدم 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

قیمت رحم اجاره‌ای متغیر است و از ۴۰ میلیون شروع و تا ۹۰۰ میلیون تومان هم می‌رسد. البته ماهانه نیز باید ۴ تا ۷ میلیون تومان پرداخت شود و در صورت دو‌قلو بودن هم حدود ۲۰ میلیون تومان هزینه اضافه باید پرداخت کرد. سن اجاره‌دهندگان در مبلغ پیشنهادی بسیار تاثیرگذار بوده و معمولا از دهه ۷۰ است

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

عزیزم نمی‌خوام ناراحتت کنم یا زخم زبون بزنم من خودمم ناباروری دارم ولی اینو بدون قرار نیست به هر قیمتی بچه دار بشیم یعنی چی بچه خودمون تو شکم یکی دیگه بزرگ بشه خیلی مسخره ست ...من اگه به ته خط برسم ترجیح میدم برم بچه به سرپرستی بگیرم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
[QUOTE=338913713]بله تازه کمم هست میدونی چقدر برای سلامتیش خطرناکه؟ قشنگ از جونش میزاره نه ماه[/QUOT ...

نه ماه قراره بچه تو شکمش باشه

هزینه های چکاب دارو ها خورد و خوراک ماهانه خود اجازه دادن وووووو 

🐣