2752
2739

حالم خیلی بده....

۲ماهه منو امید داده 

بهم میگفت میبرم بهت طلا میخرم 

امروز با ذوق گفت بریم طلا بگیریم و ماشین یه مقدار خیلی کم خرج داشت

منم اماده شدم رفتیم

وقت ناهار بود طلافروشی ها بسته بود 

گفتیم بعدازظهر بیاییم رفت لوازم یدکی بگیره 

بعد گفت باید چن تا چیز دیگه هم برا ماشین بگیرم

گفتم اونو سر ماه حقوق گرفتی بگیر  ۲روز دیگه حقوقشه و تو این دو روز اصلا استفاده نداریم از ماشین 

بعد شروع کرد ک تو نمیزاری من برا ماشین خرج کنم 

تو اینجوری هستی و تو اونجوری هستی من هیچی نگفتم چون واقعا دلم شکست 

اصلا نفهمیدم چیشد 

بعل رفت تعمیرگاه به مکانیک میگفت از بهترین قطعات استفاده کن .همه چیشو عوض کن 

منم هیچی نگفتم.. فقط حس کردم تحقیر شدم خرد شدم 

لال شدم هیچی نتونستم بگم تموم استخونام انگار باهم شکست....فقط اینو بهش گفتم که تو که نمیخواستی طلا بخری چرا منو اوردی بازار.گفت نمیبینی ماشینو و..همین دلم خیلی شکست....

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 

طلا نداری اصلا؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه پلاک زنجیر

نمی‌خواسته بخره ولی دیگه چرا بردت اینجا؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
نه دیگه میگم به مکانیک گفت همه چیشو عوض کن  سرماه نمگیره میدونم

من باشم دیگه اعتماد نمیکنم چون اخلاقش عجیب

آدم با برنامه ریزی کار می‌کنه نه اینکه به قصد خرید طلا بره بعد به ماشینش خرج بزاره

بعضی مردها با ماشینشون ازدواج کردن

بهش بگو دفعه دیگه تصمیمشو که دقیق گرفت بعد به شما اطلاع بده

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
واسه خودش طلا میخرید؟؟ مگه مرد هم طلا میندازه

ینی چی مرد مگه چه عیبی داره طلا داشته باشه من شوهرم هم گردنبند داره هم دستبند هم حلقه دستش طلاس 

آرخ برای خودش میخریده 

تو قَرارهِ مَنی و مَن بی قَرارهِ تو 🤍
ینی چی مرد مگه چه عیبی داره طلا داشته باشه من شوهرم هم گردنبند داره هم دستبند هم حلقه دستش طلاس  ...

طلا واسه مرد ضرر داره

اکثر مردها طلا نمیندازن،چه عجیب که بگی واسه خانمت طلابخری ولی واسه خودت بخری😆😆😆

خدایی مادرشوهرت چه حرصی خورده