2733
2734
عنوان

مامان نامزدم زنگ زده به مامانم...(ادامش)

| مشاهده متن کامل بحث + 2847 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما طالعت بااین آقا نیست . خیلی رنج می‌کشی ...یمنیتی نداره ب حس من شک نکن . 

میشه درباره منم بگی ؟ درباره بارداری 

میشه یه صلوات برام بفرستید که منم دامنم سبز شه به فرزند سالم وصالح وعالم؟🥲 

ببین اگه تو و اون اقا پسر قسمت هم باشین خدا خودش اوکی میکنه الانم اینجوری کردن ک گربه رو دم حجله بکشن خواستن بااین کارشون شما برید اصرار و منت کشی ک هر چی شما بگید همونه فقد بیاید جلو 

توام فقد میگفتی در جواب پیامش 

اوکی نظر منم همینه خونواده منم اصرار دارن عجله نکنیم و بیشتر فکر کنیم راجب این قضیه بالاخره قضیه یه عمر زندگی باید بیشتر فکر کنیم راجبش دیگه ام ن زنگ بزن ن پیام بده بزار خودشون اگه خواستن پا پیش بزارن شما هی زنگ بزنید بعدا میکوبه تو سرت میگه ما نمیخواستیم به اصرار شما اومدیم جلو

درسته برنامه ریختین مراسم دارین استرس داری همه اینا ی طرف قضیه هستش و زندگی و ایندت با این ادم طرف دیگس به نظرم بهترین موقع برای فکر کردنه خودتم بیشتر فکر کن اگه تصمیم ب زندگی گرفتین دوباره میشه همه کارارو کرد حالا یکم ساده تر اگ خدایی نکرده نشد ک خب باز قبل ازدواجت بهم خورده و ی قدم جلویی بیشتر به نفع تو شده اگ میرفتی و بعد یکسال این کارو میکرد چی ؟؟؟خدا باهات بوده شاید مرد زندگی نباشه خودش گفته مستقلم و به حرف مادرم نیستم چطور ی شبه نظرشو برکردوندن ب نظرم دهن بینه زود تصمیم نگیر

درسته برنامه ریختین مراسم دارین استرس داری همه اینا ی طرف قضیه هستش و زندگی و ایندت با این ادم طرف د ...

شب خواستگاری من خواهر و برادر داماد گفتن مهریه زیاده و فلان بابای من سخت گرفت گفت اصلا بزا بسنجمش منم هیچ دخالت نکردم شوهرم محکم وایستاد و گفت مسئله ای نیست من مشکل ندارم خیلی وقتا تو لحظه اخر طرف کاملا خودشو نشون میده بخاطر مراسم و ابرو و فلان چرا نادیده بگیری

2706