2733
2739
عنوان

مامان نامزدم زنگ زده به مامانم...(ادامش)

| مشاهده متن کامل بحث + 2732 بازدید | 65 پست

چندسالتونه جفتتون ؟ 

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه دیگه مادرش حرفه ای بوده جلو پسرش شما رو اورده اسپند دود کرده قربون صدقه رفته خلاصه خیلی کارا کرده شما هم یه ذره سر سنگین بودین بخاطر رفتارش ..این گرفته فرصتو گفته دیدی مادر من که منظوری ندارم کارام حتی تحویلمم نگرفتن اومدن خونم این همه برای عروس خوشگلم اسپند دود کردم حتی دست مو رد کردن ناهار وای نستادن ..

2731

باید بهش پیام میدادی .

موردی نداره . اینجوری منم فکرامو میکنم . 

خواسته تلافی حرفتو کنه . نگرانم نباش ‌ الان بهم بخوره بهتره تا بعد از عقد . عجله نکنید برای هیچ کاری

میشه یه صلوات برام بفرستید که منم دامنم سبز شه به فرزند سالم وصالح وعالم؟🥲 
2740
نه دیگه مادرش حرفه ای بوده جلو پسرش شما رو اورده اسپند دود کرده قربون صدقه رفته خلاصه خیلی کارا کرده ...

دقیقا گل گفتی 

تاپیک قبلی گفتم

چطوری برم پیدا کنم خب

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

اگر زنگ نزد شما هم نزن کلا تمومش کنید اگرم زنگ زد بگو نیازه باهم برید مشاوره نمیتونی اینجوری تصمیم درستی بگیری الکی به خاطر تایم مراسم زندگی تو خراب نکن با تحقیق برو سرسفره عقد

وقتی هم زنگ زد . بگو راستش من هنوز تصمیم نگرفتم.  احساس میکنم هرچقدر بگی مادرت بی تاثیره . همین که یهو حرفت عوض شد . این ینی مادرت مو رگی تو تصمیماتت تاثیر جدی داره . 

و مود مادرت یهو ۱۸۰ درجه عوض شد باعث شد ما منفی دیده بشیم . .

تاریخو کلا عقب بنداز . زنگ بزن محضر و بگو تاریخ فعلا کنسله . اینجوری پسره متوجه میشه تشنه مرده ازدواج نیستی و خودشم پخی نیست 

2706