2752
2734

واقعا نمی فهمم هواداران یک باشگاه فوتبال چگونه باید برای تشویق باشگاه محبوبشون بگن :آلومینیوم سازی  یا ذوب آهن  یا مس یا چادر ملو یا ماشین سازی یا نفت و گاز؟!!!واقعا مفاخر و یا میراث فرهنگی و ملی و دینی در تمدن ایرانی کم داریم که اینگونه نام ها رو برای باشگاه ها هواداران باید تحمل کنند؟!چرا اینقدر که ما ایرانی ها برای نام گذاری بچه هامون وسواس به خرج میدیم که زیبا باشه و تک باشه و تکراری نباشه!!برای نام گذاری باشگاه های پرطرفدار فوتبال این مطالبه رو نداریم؟!!یا چرا نام های برخی از باشگاه های فوتبال باید تکراری باشه؟!!یا چرا باشگاه های ریشه دار و مردمی همچون پاس و شاهین دیگه اثری ازشون نیست اما باشگاه های فوتبال بی هوادار و بی طرفداری همچون سایپا و پیکان و هوادار این همه هزینه می کنند؟!!من که واقعا از این قصه سردر نمی آرم شما نظرتون چیه؟!!!

شاکی جان بکش بیرون ع

تازه عضو شدی چ تاپیکای چرتی میزنی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاکی جان بکش بیرون ع تازه عضو شدی چ تاپیکای چرتی میزنی

تاپیک من چرت !!اما به نظرم برای هوادارن و علاقمندان فوتبال این موضوع چرت نیست...بعنوان مثال شما اگر امکان نام گذاری یک نوزاد دختر را داشتید براتون فرقی نمی کرد که اسمش صغری باشه یا ساغر؟!!نام در واقع بیانگر یک هویته!!به نظرم وقتی اینگونه قضاوت می کنید در مورد نظرات دیگران باید یک منطقی ارائه کنید!!