2733
2734
عنوان

بنظرتون من حساسم یا شوهرم بیشعوره؟

479 بازدید | 25 پست

دوران بارداری سختی داشتم از همه نظر و حسرتایی هم ک رو دلم موندن من الان اقدامم دیروز باهم داشتیم حرف میزدیم بهش گفتم اگ باردار شدم یدونه ماکسی حاملگی ازین نوار تور دارا میخام اونایی ک بزام نخریدی و با لباس کهنه موندم اونم گف ۵ تا واست میگیرم ( خودشم قبول داره اذیتم کرده بود ن فقط لباس از همه جهت با اینکه ویارمم افتضتح بود و تا ۹ ماهگی معذرت میخام بالا میوردم)بعدش من آه کشیدم اونم بهم گف نبابا چرا آه میکشی منم تو ذهنم موند حتما با خودش میگخ حالا مگه چیکارت کرده بودم ک اه میکشی خیلی اذیت شدی لابد و فلان! یهک قاطی کردم دعوا گردیم رفتیم خابیدیم الانم قهریم

من خودمم میدونم بیماری روحی دارم سر هیزی گیر میدم و دنبال بهونم گریه کنم و همش توهم میزنم حتی اگ هزاران بار قسم میخوره و منظور نداره منم باز فکر بد میکنم و اصلا انگار یادم نمیاد ک معذرت خاهی کرده باشه و دوباره ازش میخام معذرت خاهی کنه 😔نمیدونم جرت اینجور شدم دوس ندارم قهر باشیم ولی همیشه سر این گیر دادنام قهریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

همون ی بچه کافیه ب نظرم 

دومی رو نیار با این شرایط

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
پس چرا من احساس کردم منظورش این بود ک من اصلا اذیتت نکردم و خوشبخت بودی و...😞

عزیزم شما قطعا بهتر ایشون و لحنش و حتی منظورشو میشناسی اما باتوجه به این قسمتی از صحبتتون که اینجا گفتی واقعا حرف ایشون بی منظور و عادی بوده. هممون یه روزایی یکم اعصابمون بهم ریخته میشه و حتی ساده ترین چیزارو خیلی بد میبینیم و این طبیعیه شاید برای شما هم اینجوری بوده.یکم خودت بهم ریخته بودی و حساس بودی. و اینکه تو ذهن خودت اتفاق های تلخ گذشته بوده و سریع به الان ربطش دادی.

2706