2733
2734
عنوان

اظطراب شدید پانیک

71 بازدید | 7 پست

سلام دوستان علت لرزش سر موقع غذا خوردن چیه خیلی بده تو جمع نشستی غذا میخوای بخوری بعد سرت بلرزع یا اینکه تو جمع نتونی حرف بزنی سرت بلرزع حس میکنم بخاطر اینکه یه هفته پدربزرگم فوت شده پانیک گرفتم استرس اظطراب شدید دارم حتی حواسم هم پرته کسی بام حرف میزنه دیر جواب میدم میگن ایکیوت پایینه چیه تروخدا چیکار کنم چیه اینجوری بهم اومده😭😭 پانیک هم میگیرم حس میکنم تو قبرم دیگ بدتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه عزیزم این نشانه های تیک های عصبیه آسیب و تروما یه حادثه باعثش میشه ربطی به پانیک نداره پانیک آنقدر وحشتناکه که اصلا نمی‌تونید کارهای معمولی رو کنید چه برسه کارهای دیگه 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
نه عزیزم این نشانه های تیک های عصبیه آسیب و تروما یه حادثه باعثش میشه ربطی به پانیک نداره پانیک آنقد ...

آخه منم پانیک میشم چون قفسه سینم درد می‌کنه قلبم سوز میزنه حس میکنم تو قبرم با کسی نمیتونم حرف بزنم خیلی وحشتناکع 

آخه منم پانیک میشم چون قفسه سینم درد می‌کنه قلبم سوز میزنه حس میکنم تو قبرم با کسی نمیتونم حرف بزنم ...

عزیزم پس حتما تحت درمان باش شوخی بردار نیست اگر پانیک اتک داری دارو درمانی تنها راهه چون بعد مدتی باز برمیگرده و تشدید میشه لعنتی .

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
عزیزم پس حتما تحت درمان باش شوخی بردار نیست اگر پانیک اتک داری دارو درمانی تنها راهه چون بعد مدتی با ...

آره بخدا خیلی بده هی میاد پانیک لنتی یه لحظه می‌خوام راحت باشم 

2740