2752
2739

خودم تعریف نازایی رو سرچ کردم و میدونم ولی میخوام ببینم نظر و تعریف آدما چیه یعنی چه شرایطی باشه به کسی بشه گفت نازا ؟

آخه یه فامیلی داریم بعد ۲ سال اقدامی با وجود اقدامی و چند بار دکتر زنان رفتن باردار نشده بعد یه فامیل دیگمون بهش اسم و فامیل یه متخصص زنان که فلوشیپ نازایی داره معرفی کرده و گفته یه ویزیت پیش این دکتر برو بعد اون خانومی که میگم بچه دار نشده با ریلکسی و خونسردی گفته وااا چرا دکتر متخصص ناباروری معرفی کردی به کار من نمیاد که این دکتر .

بعد بگم خانومه تحصیلاتش خوبه و خنگ هم نیست ولی جواب عجیبی داده قشنگ خودشو زده به کوچه دیگه که یعنی من که نابارور نیستم . الان نباید به روی همچین آدمی آورد به نظرتون؟

آخه اومده همین خانوم ناباروره برای من تعریف میکنه همین قضیه رو و میگه فلانی گفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیشتر دکترای زنان متخصص نابارورین

نه اتفاقا اول پزشک عمومی میخونی بعد تخصص زنان و زایمان میخونی بعد فوق تخصص یا فلوشیپ نازایی میخونی و همه دکترا فلو نازایی ندارن مثلا از هر ده تا دکتر زنان یکیشون فلوشیپ نازایی داره

گیریم ناباروره چ لزومی داره بخوای به روش بیاری

نه خب بحث اینه انقدر خودشو به کوچه خنگی زده و نمیخواد واقعیت تلخ رو قبول کنه که حتی حاضر نیست بره پیش دکتر فوق تخصص نازایی که حداقل این گره زندگیش باز بشه

نه خب بحث اینه انقدر خودشو به کوچه خنگی زده و نمیخواد واقعیت تلخ رو قبول کنه که حتی حاضر نیست بره پی ...

این دیگه بخودش و شوهرش ربط داره 

جای اون نیستی برای ی زن خیلی سخت و تلخه قبول کنه 

اصلا بنطرم دکتر معرفی کردنم خوب نیست خودش مطمینا خیلی بیشتر از بقیه بفکره

تو‌خلوت خودش ناباروریشو قبول کرده ولی قرار نیست جار بزنه

2740