2733
2734
با دردش مشکلی ندارم‌ دیگه بالاخره یه مسکنی شیافی میزنن‌دیگه  مشکلم با بی حسی کمر اینه روبالا ب ...

جدیدا عوض شده دگ لازم نیست دوازده ساعت سربالا بخوابی 

به من همون اول گفتن دیدی بی حسی پاهات داره میره تکون بده حتما خودتو. چند  بار هم برای اطمینان پرسیدم. 

من از اون  خانم بیهوش شده بود  زودتر از جام بلند شدم. سرحال تر بودم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی بهوش اومدین و درد داشتین چند دقیقه بعد با دارو‌ و‌شیاف دردتون‌کم شد؟

من اصلا تحمل درد ندارم

سر اولي خيلي بهتر بودم جاي بخيه هام ميسوخت و شايد ده درصد درد داشتم 

سر دومي يكمي دردم بيشتر بود ك با شباف مبشد تحمل كرد

اصلا سخت نبست نترس مطمعنم از من شجاعتري هيچكي مثل من نيست حتي از امپولم ميترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیهوشی بودم و عالی بود

خیلی تحقیق کردم عوارض بی حسی بیشتر بود توی اشناهای خودمم ک با بی حسی بودن همه ناراضی کمردرد پا درد و ....

بعدم من میترسیدم ببینم نصف بدنم فلجه یا دوستم میگفت قشنگ میفهمی دارن چکار میکنن فقط درد نداری اون لحظه

دم اتاق عمل دکتر امد گیر داد بیا بی حسی خیلی جدی گفتم فقط بیهوشی   بعد تو لیست هزینه های بیمه دیدم پول بی حسی ک دکتره میگرفت دوسه میلیون بیشتراز بیهوشیه

و خدا کافیست❣️
چرا

بعد از چهارسال بیهوشی هیچ عوارضی برام نداشت اما یسالِ از بیحسی میگذره کمردرد دارم اکثر مواقع

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2731
جدیدا عوض شده دگ لازم نیست دوازده ساعت سربالا بخوابی  به من همون اول گفتن دیدی بی حسی پاهات دا ...

خدا کنه اینجوری باشه ، از مشاوره بیهوشی میپرسم مال منم مثل شما هست یا نه 

بالاخره تو‌اتاق عمل با اکسیژنی چیزی رفع میشه اما ۱۲ ساعت بدون حرکت بودن‌ خیلی سخته

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
خدا کنه اینجوری باشه ، از مشاوره بیهوشی میپرسم مال منم مثل شما هست یا نه  بالاخره تو‌اتاق عمل ...

اصلا بیهوشی هم دگ مثل قدیم نیست.. کلا شده یک خواب کوتاه. 

هر کاری کنی هر دو شون ی عوارض دارن. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بیهوشی بودم و عالی بود خیلی تحقیق کردم عوارض بی حسی بیشتر بود توی اشناهای خودمم ک با بی حسی بودن ...

میبینم همه اکثرا تاکید رو‌ بی حسی دارن 

منم دوست دارم بی هوشی رو انتخاب کنم هی از عوارضش که ممکنه مواد بیهوشی از خون به بچه برسه منو میترسونن

از طرفی من عمل بینی کردم‌بعد بیهوشی مشکلی نداشتم

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
عزیزم‌کامنتا انگار تموم ‌شد 

خوندم گلم ...ممنونم 

من خیلی ترس دارم از بیهوشی کامل ،که یوقت به هوش نیام 

ولی بی حسی از کمر هم اطرافیانم میگفتن آمپول به کمر بین مهره ها میزنن و بی حس میشی و چیزی نمی‌فهمی ولی بعدش کمردرد داشتن ....بعدشم یکی از دوستان گفت چون موقع زایمان کیسه آب بچه پاره شده و اونموقع ناشتا نبوده ،صبحونه خورده بوده قبلش ،بیهوشی کامل نکردنش و کمر به پایین بوده و گفت الان نمیتونم بچمو بغل بگیرم راه برم کمرم درد می‌کنه ...گیر کردم منم .

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

طبیعی بیار بابا الان امکاناتش هست با کمترین درد و کمترین عوارض

ماسک انتونکس هست 

اسپاینال هست

زایمان در آب

ماماهمراه

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

سلام عزیزم زایمان سزارین خوبه درد بعد از عمل هم‌ ۲روز هست که خب دوختن دیگه درد هم داره ، بی حسی یا بیهوشی مونده دکتر کدوم رو واست در نظر بگیره خودت عزیزم از دکترت بپرس کدوم واسه ی بدنم سازگاره

من هر دو رو تجربه کردم بعد از بهوش اومدن از بیهوشی کامل سگ لرزه میزدم با تک تک سلولهای بدنم، خیلی برام سخت بود ولی موقع بی حسی توی اتاق عمل کاملا هوشیار بودم بچه رو همونجا آوردن نشونم دادن خیلی حس قشنگی بود، بعدش هم بازم خیلی سردم بود ولی با سه تا پتو راحتتر گرم شدم، هر دو تاش هم دردش یه جوره

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706