2752
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال منم هست ،لطفا لایکم کن بخونم کامنتا رو عزیزم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2731

من بی حسی بودم بهم گفتن بی حسی بهتره تو بیهوشی وقتی به هوش میای درد یهو میاد سراغت ولی بی حسی تا شب یواش یواش کم میشه و اوج درد تقریبا میگذره بعدم پمپ درد زدم اصلا درد نداشتم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
چشم 

چشمت بی بلا ...ممنون

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2740
من بی حسی بودم بهم گفتن بی حسی بهتره تو بیهوشی وقتی به هوش میای درد یهو میاد سراغت ولی بی حسی تا شب ...

با دردش مشکلی ندارم‌ دیگه بالاخره یه مسکنی شیافی میزنن‌دیگه 

مشکلم با بی حسی کمر اینه روبالا بخوابم و‌بدونم‌نمیتونم بلند بشم تنگی نفس میگیرم چی زمان عمل چه تو‌ بخش

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏

من تازه زایمان کردم. من بی‌حسی بودم. تخت کناریم بیهوشی دکترمون یکی بود. تو بیهوشی فقط منگی و خلسه داری بعد عمل. درد و اینا یکی هست. 

بچه رو تو ریکاوری به من دادن من کاملا حواسم بود ولی اون نه نمیتونست کنترل کنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیهوشی خیییلی بهتر از بیحسیِ

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
من دوبار تجربش كردم خيلي خوب بود خوابيدم پا شدم بچم پيشم بود  البته درد ك داشتم با پمپ درد و ...

وقتی بهوش اومدین و درد داشتین چند دقیقه بعد با دارو‌ و‌شیاف دردتون‌کم شد؟

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏

من دوبار تجربه داشتم . بار دوم دیر به هوش اومدم تا مدتی روی حافظه ام اثر داشت . ولی هر چی باشه مشکلی ندارم چون فوبیای شدید دارم و اگر بیدار بودم توی اتاق عمل قطعا به مشکل میخوردم از طرفی بی حسی هم بی عوارض نیست خیلیا کمردرد میگیرن بعدش . پس هیچ کدوم صددرصد بی مشکل نیست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚