2737
2734

نوزادم ۲۳ روزشه امروز از صب نمیدونم چشه دو ساعت به‌دور ساعت جاشو عوض کردم شیر هم دادم بهش به اندازه کافی شیر خودمو میدم میدونم سیرش میکنه 

از ساعت ۸ صب تا الان ۵ دقیقه خوابیده بلند شده پشت سر هم 

هی جیغ میزنه گریه میکنه نمیدونم چشه

انقد گریه کردم نفسم بالا نمیاد بدنم خستس انقد رو پام تکونش دادم درد بخیه هام زده به کل بدنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلش درد میکنه شاید

یا گوشش

حموم بردیش دیروز؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

شاید دلش دردمیکنه

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2740

عزیزم😞منم چقد گریه میکردم از خستگی،عزیزم دلش درد میکنه گریپ میکسچر بده بهش اروم میشه میخوابه

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706