2733
2734

مامانم با دوستاش رفته بیرون اینم از فرصت استفاده کرد و نرفت سرکار

خونه رو به گند کشیده، لباس و جوراباش هر کدوم یه طرفه مدام چایی و میوه میخوره و بالای بیست بار رفته دستشویی و خلط می‌کنه🤮 حالم از خودش و کاراش بهم میخوره 

یه ساعت پیش عصرونه خورده بود الان داره شام میخوره

تازه ظرفارو شسته بودم، خونه رو مرتب کرده بودم😭

صدای تلویزیونم زیاده نمی‌ذاره درس بخونم بهش میگم کم کن بعد یه ربع دوباره زیاد می‌کنه 

فضای خونه خیلی سنگینه متنفرم از این وضعیت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اون خونه ای ک‌توش نفس میکشی و توش ارامش نسبی و رفاه نسبی داری مال باباته اون پولایی ک خرج میکنی از بالا باباته 

حتی وسایل درس خوندنتم بابات فراهم کرده چطور میتونی راجب کسی ک اگ دور ازجون سایش بالا سرت نبود الان هیوکدوم از این رفاه هارو نداشتی اینجور حرف بزنی؟ 

بابات کلی زحمت میکشه تا تو یکم ارامش داسته باشی حالا تو بخاطر چارتا ظرف ک بابای بیچاره کثیف کرده یا سروصداش داری اینجور میگی!؟ 

اون چندین ساله صبا پامیشه از خابش میزنه میره سرکار برای تو برای خرج تو حالا تو یبار ظرف شستی منت میزاری؟ دلت میاد؟(:

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
اون خونه ای ک‌توش نفس میکشی و توش ارامش نسبی و رفاه نسبی داری مال باباته اون پولایی ک خرج میکنی از ب ...

یروز از بین اینهمه مدت ک سرکار رفته مرخصی گرفته مونده خونه تو باید اینطور بگی؟ من کار کردنتم بزاری؟

نگو اینجوری چجوری دلت میخاد منم با بابام رفیق فاب نیسم اما دلم نمیاد اینجوری بگم

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️
چرا آخه؟ من بابامو خیلی دوست دارم

گفتم که بدترین خاطرات زندگیم رو رقم زده 

از کتک زدن زن و بچه و خیانت های فراوان به مادرم بگیر تا پول ندادن و آواره کردن بچه هاش 

هیچوقت اون روزا رو فراموش نمیکنم

بابات تاحالا زدتت مگ!

خودت چی فکر می‌کنی؟!

فکر می‌کنی بی دلیل ازش بدم میاد؟! من کجا در مورد رفاه و آرامش نسبی حرف زدم که اینو میگی؟!

کل بچگی و نوجوونی من و خواهر برادرام بخاطر کتک و خیانت و پول خرج کردنای این مثلا پدر برای زنای هرزه و خیابونی نابود شد

خودت چی فکر می‌کنی؟! فکر می‌کنی بی دلیل ازش بدم میاد؟! من کجا در مورد رفاه و آرامش نسبی حرف زدم که ...

الهی بگردمت عزیزدلم🥺🥺🥺حق داری😔متاسفمم🥺

بیا بغلم🙂🫂

خودت چی فکر می‌کنی؟! فکر می‌کنی بی دلیل ازش بدم میاد؟! من کجا در مورد رفاه و آرامش نسبی حرف زدم که ...

تا حدی تاپیکای اولتو خوندم فک کردم بابات خوبه رفاه داری شرمنده

تا حدی تاپیکای اولتو خوندم فک کردم بابات خوبه رفاه داری شرمنده

وضعیت خوبه ولی به زور پول میده

سنش زیاده، یه مدت معتاد شد و از ریخت و قیافه افتاد ولی بازم با زنای هرزه هست

2706