2752
2739
انجام ندین... مورد بازخواست قرار میگیرین و پشیمونی داره براتون

برای خرید درسی با فریال شراکت کنم؟اسم خودم پریسا

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یه فاتحه بفرستید بعد نیت کنین میگیرم

عزیزدلم منم فاتحه خوندم و نیت کردم میشه لطفا حافظ بگیرین برام  

دوستهای قشنگم میشه لطفا برای حاجت رواییم دعا کنین به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم  
نیت کردم و فاتحه هم فرستادم

گذشته: تا فرصت داری از خواب غفلت بیدار شو و از زندگیت لذت کافی رو ببر و تجربیات رو بیشتر کن

آینده: هرگز به دیگران حسادت نکن و با انسان های حسود رفت و آمد نکن‌. با برخورد با این انسان ها حس انتقام و کینه جویی پیدا میکنی پس از این افراد دوری کن تا زندگی ای در آرامش داشته باشی

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق :) 
عزیزم شما حس ششم نداری اون سوال اولمم حدس زدنش سخت نبود.چون قبلش درمورد دانشگاه سوال کرده بودم خب م ...

عزیزم من حس ششم نیستم بایه چیزی اره خیر میندازم که فقط اره خیر داره و اینکه من هم کارمیکنم هم دانشگاه خیلیاهم مثل منن ربطی نداره

عزیزم من حس ششم نیستم بایه چیزی اره خیر میندازم که فقط اره خیر داره و اینکه من هم کارمیکنم هم دانشگا ...

بهرحال اشتباهه

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم