2733
2734
عنوان

دو فرزندی بهتره یا تک‌فرزندی؟

1253 بازدید | 101 پست

سلام خانما من یه دختر ۳سال و سه ماهه دارم خیلی دوست دارم بچه دوم بیارم چون دخترم تنهاست همبازی نداره به بچه کوچیک هم خیلی علاقه داره و از طرفی ما مستاجریم خونه نداریم ماشین نداریم اما خداروشکر دستمون به دهنمون میرسه و شوهرم میگه فعلا نمیخوام چون ماشین نداریم مستاجریم و... از لحاظ اقتصادی نگرانه منم بهش گفتم که هیچیز ثابت نیست چند سال دیگه همه چی دوبرابر شده همون اش همون کاسه و از طرفی منو نگران کرده چون ما با خانواده شوهرم ارتباط نداریم و قهریم الان شیش ماهه و اجازه هم نمیده موقع زایمان برم پیش مامانم میگه اگه خاستیم بچه بیاریم موقع زایمان خونه میای من کمکت میکنم میمونه فقط غذا مادرت درست کنه بیاره یا بیاد فقط غذا درست کنه من نگرانم چون از مراقبت بچه مثلا داروهای گیاهی که سر دخترم برام انجام داد رو بلد نیستم واقعا ی سری چیزا درست میکرد مثلا یه ریشه گیاه که نمیدونم اسمش چی بود رو درست کرد مثلا بچه بوی بدی احساس کنه مریض نشه و نمیدونم چی شوهرمم یه بار میگه بچه میخوام یه بار نه اما من خیلی بچه دوست دارم کسایی که بچه دوم دارن شرایطشون چطوره؟

قطعا تک فرزندی بخصوص در ایران

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطعا دو فرزندی، اگه فاصله سنی شون بین۵ تا ۱۰ باشه زیاد دعوا نمیشه

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

وقتی شوهرت راضی نیست اصلا درست نیس بچه بیاری

چون واقعا بچه داشتن همکاری شوهرتو میطلبه

و از ی طرف بهتره بذاری اوضاع مالیتون یکم بهتر و باثبات تر بشه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

دو فرزندی بهتره در کل ولی در شرایط شما تک فرزندی خیلی بهتره. منم یه بچه دارم . روانشناس کودکان بهم گفت بچه ها تنهایی بزرگ بشن با امکانات بهتر خیلی بهتره تا دوتایی بزرگ بشن با امکانات محدودتر

2706