2733
2734
عنوان

دو فرزندی بهتره یا تک‌فرزندی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 101 پست
شرایطش هست تو سایت جوانی جمعیت... اینکه ثبت نام نکردین خودرو هم ضرر کردین تفاوت قیمت واقعا زیاد بود ...

خدا بچه هاتونو براتون حفظ کنه

منم سه تا بچه دارم، ولی وام و چیزی نگرفتیم و شامل ما نمیشد😐

البته که بقول شما به امید دولت بچه نیاوردیم😁

نه به امید دولت بودیم نه اطرافیان

برای نگهداری و کارهاشونم هیچوقت هیچ کمکی نداشتم

خدا بچه هاتونو براتون حفظ کنه منم سه تا بچه دارم، ولی وام و چیزی نگرفتیم و شامل ما نمیشد😐 البته ک ...

بچه های متولد آبان ۱۴۰۰ به بعد شامل این طرح میشدند...

من که اینقدر بچه دوست دارم الان هم یکی دلم میخواد همسرم موافق نیست 

همه چهار ستون زندگی ام برقرار هست 

دوست دارم دخترم هم یه خواهر داشته باشه تنها نباشه

❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وضعیت مالیتون خوبه بیارید ...نه اینکه بگی حقوقم ۱۵ خونه ماشینم داریم کافیه ..ن بابا ..منظورم اینکه در آمدتون ۳۰ به بالا و رفاهی چیزی کم ندارید

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
گلم یه سوال دارم من عرب هستم و به این چیزا خیلی معتقدا یعنی شما برای بچه تون ریشه خارشتر درست نکردین ...

والله ما اصلا همچین کاری نمیکنیم دو تا هم بجه دارم همچین کاری نکردیم بچه هام هم خداروشکر سالم سالم هستن 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
شرایطش هست تو سایت جوانی جمعیت... اینکه ثبت نام نکردین خودرو هم ضرر کردین تفاوت قیمت واقعا زیاد بود ...

عزیزم خودو تا کی وقت داشت واسه ثبت نام پسرم ۱ سالشه میشه سبت نام کنیم؟مادر شوهرم اینا هم خیلی اصرار کردن ثبت نام کنیم بدیم برادر شوهرم ولی شوهرم گفت از چند جا پرسیدم گفتن باید نصف پول ماشین رو اولش بپردازید بعد قرعه کشی میشه همچین چیزی گفت به صرفه نیست ثبت نام نکرد دیگه من اگه میدونستم اینجوری نیست ثبت نام میکردم میدادم به مادرم اینا 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ما خونه و ماشین داریم با حقوق ۳۰ تومن .یه بچه دارم کل حقوقمون خرج میشه واسه همین اصلا بچه دوم نمیارم .شما که شرایط زندگیت سخت تر هست اصلا نیار

کاربر گرامی پست شما غیراخلاقی می باشد👹👹
عزیزم خودو تا کی وقت داشت واسه ثبت نام پسرم ۱ سالشه میشه سبت نام کنیم؟مادر شوهرم اینا هم خیلی اصرار ...

اره منم اینجوری شنیدم بعد با قرعه کشی هر موقع دربیا قیمتش بروزه میره بالا

زمن چند متری کجا داد؟؟سهام کجا داد‌

زمین در شهر خودمون در کنار زمین های مسکن ملی...

سهام هم خودمون اتخاب کردیم

سهام دولتی برای متولدین ۱۴۰۱

🔹وزیر اقتصاد: والدینی که کودکان آن‌ها در سال ۱۴۰۱ متولد شده‌ برای ثبت‌نام سهام ۱.۵ میلیون تومانی به iran.gov.ir مراجعه کنند.

🔹در سامانه یک کد رهگیری دریافت کرده و به ترتیب تاریخ تولد در سه ماهه اول سال قبل قادر خواهند بود سهام یک صندوق بورسی را انتخاب کنند.

@Farsna

❤❤❤
بچه های متولد آبان ۱۴۰۰ به بعد شامل این طرح میشدند... من که اینقدر بچه دوست دارم الان هم یکی دلم می ...

پسر کوچیکه من متولد 98 برای همین این طرح ها بدرد مانخورد

من 3 تا پسر دارم خیلی دوست دارم یه دختر هم داشته باشم😊