2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برام مهم نیست . شاید کار داشته دست به گوشی نگرفته . یا گزاشته توی یک وقت مناسب بهم جواب بده . یادحوصله نداشته. 

نمیشه که همیشه توی گوشی باشه طرف و فوری جواب بده 

ولی اگر برات مهمه زود جوابتو بدن بهشون مستقیم بگو دوست دارم زود جوابمو بدی .

برام مهم نیست . شاید کار داشته دست به گوشی نگرفته . یا گزاشته توی یک وقت مناسب بهم جواب بده . یادحوص ...

بزار برات بگم لطفا تو نظرت بگو 

ببین این خانوم خودش به من پیام داده بریم بیرون 

بعد من فیلترم خراب بود بعد یه روز درست شد و کلی عذر خواهی که جریان اینطور بود و تموم شد بعد توو ادامه صحبتا ی پیام میده مثلا من جواب میدم ی ساعت بعد پیام اون می‌ذاره فرداش جواب منو میده 

با وجود اینکه خودش بهم پیام داده من پیام ندادم 

خیلی بی ادبیه رفتارش الان دیشب پیام داد من ی ساعت بعد جواب دادم جواب منو تا همین الان نداد 

به نظرت واکنشم چی باشه 

2740
بزار برات بگم لطفا تو نظرت بگو  ببین این خانوم خودش به من پیام داده بریم بیرون  بع ...

توی جایی پیام بدید که شکن نخواد 😂😅

خب شاید اونم مثل شما قند شکنش 😐قطع شده باسه یا کار داسته .

در کل اگر اون فرد تا حالا بهت بی احترامی نکرده براتومهم نباشه . واقعا اینکه یک فردی حالا دو ساعت دیر جواب بدهدچیز مهمی نیست . خودت پیش قدم بشو بهش پیام بده واقعا چه اشکالی داره.

اگر قصد بدی داشت اصلا پیام تمیداد .

توی جایی پیام بدید که شکن نخواد 😂😅 خب شاید اونم مثل شما قند شکنش 😐قطع شده باسه یا کار داسته . د ...

آخه دو تا تیک خورده روس پیامش میمونه ۲۴ساعت بعد ج میده بعد حتی ی کلمه نمیگه چرا این همه با تاخیر ج میده