2752
2739

دخترم ششمیه،مدرسه ش هم غیرانتفاهیه

معلمشون خیلی بی عرضه س ،ازترم اول به اینور فقط علوم و ریاضی و فارسی میبرن مدرسه ،فقط اونارو میپرسه ،فارسی روهم که تدریس نمیکنه اصلا ، یه کتاب راهنمای طالب تبار گفته خریدیم ،فقط میگه فلان درسو بخونید بپرسم.. علومم که توضیح نمیده اصلا.. دلم میخواد برم یه دل سیر بزنمش😡

خیلی هم بداخلاقه

الان به مدیر زنگ زدم گفتم ،گفت اشکال نداره مهم ریاضی فارسی علومه که تموم شدن ،اخه علوم هم سه درس از وسط کتاب مونده ،پریده فصلای آخرو گفته😑

مطالعات و هدیه نصفش مونده

قران و کاروفناوری هم دست نزدن اصلا..

گفته پایان ترم خودم جوابارو میگم بنویسین😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی چی مهم علوم و ریاضیه

همه درسا مهمه باید به موقع و درست تدریس بشه

اینا خودشون شدن وزیر آموزش و پرورش واسه خودشون تز میدن

چه مدرسه ای و چه مدیری😐

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

چون فقط علوم و ریاضی هماهنگه مجبوره که درس بده 

هم مدرسه خیلی لول پایینی داره هم اولیای ببخشید بی عرضه که هم پول دادین هم اعصاب خرد کردید هم اینکه هیچی بچه تون یاد نگرفت 

برام تعجبه چطور اعتراض نکردید که بندازنش بیرون

2740
چون فقط علوم و ریاضی هماهنگه مجبوره که درس بده  هم مدرسه خیلی لول پایینی داره هم اولیای ببخشید ...

همه ی اولیا بی بخار و بی عرضه ن، روز معلم همشون کادوهای گرون بردن ،من هیچی ندادم

آفرین... چه باحال. ریاضی رو تا چهارم گفته؟ بچه ها راضی بودن یا سخت بوده براشون

عادت شون داد از روز اول سخت گرفت

کلاسای دیگه ۵ خط تکلیف میداذن این ۴ صفحه بعد ها عادت کردن بچه ها 

۳۰ سال به بالا سابقه داره اموزگار شون