2733
2734
عنوان

املت عمو حسن پختم😍😂+ عکسسس

333 بازدید | 28 پست

من از تخم مرغ متنفر بودم چند سال بود املت نخورده بودم ولی مثل عمو حسن پختمش باورم نمیشه انقدر خوشمزه میشه🥲😍😂 عاشقش شدم 😭

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

یه جوریه چراا

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این که هیچی نداره خواهرمن

عمو حسن اینجوری میپزه دیگه ای بابا

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
2740

یکی عمو حسن رو تگ کنه بیاد توضیح بده چجوری املت میپزه 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
دستور پخت؟😁

اول روغن بزار داغ بشه 

یه پیاز داخل روغن رنده کن بزار حسابی تفت بخوره 

بعد به ازای هر تخم مرغ یک قاشق رب بزن 

بعد دو قاشق هم اب بریز روغن یکم از سفتی دراد همه رو باز تفت بده زرد چوبه خیلی مهمه زیاد بزن نمک و فلفل بزن 

بعد تخم مرغی هارو بشکون 

اول سفیده هارو هم بزن سفیده که گرفت بعد زده هارو هم بزن و تاماممممم 

و منی ک عمل لوزه کردم و دارم فرنی میخورم😂

الهی🥲😂😂😂

عمو حسن کیه؟ الله اکبرا

همون که خیلی املت های خوش‌مزه و معروف داره😂😄♥️

2706