2733
2734
عنوان

با خواهر شوهرم رفتم بیرون چقدر گداعه بیاین بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا به نظرم این رفتارها خیلی چیپ و بی کلاسیه.....

واقعا چه فعل و انفعالاتی تو مغزش رخ داده هی هم اصرار میکرده به شوهرش فقطططط دوتا ها

طفلی حسین آقا خوب شد سه تا نگرفت وگرنه خانومیش اوفش می کرد😁

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀

این که خوبه ... من با خونواده شوهرم خیلی خوبم. هیچ مشکلی ندارم باهاشون. فقط یبار خواهرشوهرم یه حرفی زد تا آخر دنیا فراموش نمیکنم. 

همسرم تصادف کرده بود ماشینمون کلا تا شد. خداروشکر خودش صدمه جدی ندید ولی از لحاظ مالی یهو خیلی اوضاع خراب شد دخترم دو سالش بود و چندین ماه بدون گوشت و برنج میگذروندیم. دم عید بود من اگه به خونواده خودم رو میزدم پول رو سر خودمو بچه ام میریختن. ولی نخواستم شوهرم پیش خونواده ام کوچیک بشه. خودش از باباش پول قرض خواست. خواهرش شنیده بود. به من گفت بیا عید خونمون تمیز کن من پولی که میخوام به کارگر بدم میدم به تو....

هنوز یادم میاد دلم میگیره .

و خدایی که به شدت کافیست...

من اگه گفتم حسین دوتا بگیره چون اشتهامون کور نشه برا غذا وگرنه که مرده ی دوتا دونه کلوچه نیستم واقعا که

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌
من اگه گفتم حسین دوتا بگیره چون اشتهامون کور نشه برا غذا وگرنه که مرده ی دوتا دونه کلوچه نیستم واقعا ...

همین دیگه. میخوای جا واسه غذا مفت زن داداش داشته باشی 😂 کمتر بار کن خواهر

من اگه گفتم حسین دوتا بگیره چون اشتهامون کور نشه برا غذا وگرنه که مرده ی دوتا دونه کلوچه نیستم واقعا ...

نکنه خواهرشوهره ای ؟

واسه سلامتی و عاقبت به خیری پسرم یه صلوات از ته قلبتون مهمونم کنید
2706