2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وسط

روایت است که چون تنگ شد بر او میدان    فتاده از حرکت ذوالجناح از جولان/نه ذوالجناح دگر تاب استقامت داشت    نه سیدالشهدا بر جدال طاقت داشت/هوا ز باد مخالف چو قیرگون گردید    عزیز فاطمه از اسب سرنگون گردید/بلند مرتبه شاهی ز صدر زین افتاد     اگر غلط نکنم عرش بر زمین افتاد

من خودم چون همش بیدارم دوست دارم جلو صندلی بگیرم ولی از طرفی همش سرراهی اگه توقف زیاد داشته باشه معذب میشه ادم اخرم خیلی تکون میخوره حتی vP همون وسط بهتره کنار ابسرد کن هم جالب نیس

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2740

یه صندلی تک وسطا هست ک روبروی در وسطی اتوبوسه

گمونم میشه شماره۱۳

اون از همش بهتره

ولی من آخر آخر هم راحت بودم

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

صندلی پشت صندوق (در وسط اتوبوس) عااالیه. هم جا پای بیشتری داره. هم جلوت کسی نیست و فضا رو بهتر می بینی. هم اینکه از فضای روی صندوق میتونی واسه گذاشتن لیوان یا ظرف استفاده بکنی. عااالیه. یادم نیست. شماره ۲۱ اینا میشد. از رو الگوی صندلی نگاه کن. اونی که وسط، سمت راست هست و جلوش خالی تر از بقیه صندلی هاست 

ما از طرف مدرسه رفته بودیم راهیان نور،سر اون دوتا صندلی پشت آب سردکن دعوا بود😂😂

من خودم سر اون دو تا صندلی یکی دو نفر رو کشتم. حبسش رو هم کشیدم😂😂 آخه فکر کن دانشجو بودم، هر هفته میرفتم و می اومدم. با شادی اون صندلی رو رزرو میکردم. یه هفته دیدم یه عنتر خانم با نامزدش نشسته جای ما. لاو می ترکونه با نامزدش. گفتم پاشو جای منه. گفت اتوبوس خالیه. این همه صندلی یه جا دیگه بشین. 

و بدین سان بود که پر پر شد بعدش 😂

2706